Dračice uzavřely sezonu vysokým vítězstvím

Ženy: HC Roudnice nad Labem – HC Energie 3:11 (0:2, 0:5, 3:4)
Nadstavba ženské hokejové ligy je u konce a ve složení skupin se pro příští rok nic nemění. Celky Plzně, Berouna i Pardubic dokázaly uhájit svou příslušnost k elitě, energetičky obsadily čtvrté, nepostupové místo. Závěr sezony si tak osladily alespoň jedenácti brankami v síti Roudnice, když hattrick zaznamenaly Jana Pöpperlová a její jmenovkyně Vylíčilová.
Liga žen - skupina B, n14, so 21.3.2009
Roudnice
3:11
0:2, 0:5, 3:4
Branky: Černá 3 - Bauerová, Pöpperlová 3, Hajdová, Vylíčilová 3, Mašková, J.Fričová 2. Asistence: Bauerová, Hornová 2, Pöpperlová 2, S.Kotrbáčková 2, Vylíčilová 2, Pecinová, J.Fričová 3. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Zásahy brankářek: Soukupová - Seemannnová 40:15. Průběh utkání: 0:9, 1:9, 1:10, 3:10, 3:11.
Karlovy Vary: Seemannová - I.Kotrbáčková, S.Kotrbáčková, Hornová, J.Fričová - Pecinová, Bauerová, Mašková – Vylíčilová, Pöpperlová, Hajdová - Schildhabelová