Starší dorostenci padli už počtvrté v řadě

SD: HC Sparta Praha - HC Energie 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Starší dorost měl perfektní začátek sezony, od prohry v Chomutově se však trápí a neboduje. Zvrátit tuto nepříznivou bilanci se vydal na led toho nejtěžšího možného soupeře, Sparty Praha, která bojuje o čelo skupiny Západ společně s Chomutovem. Energie nehrála vůbec špatně, rozhodl však konec druhé třetiny, ve kterém dvakrát rychle inkasovala a prohrávala rázem 1:3. Ve třetí třetině už jen snížila, vyrovnat ale nezvládla.
Extraliga staršího dorostu, 10. kolo, ne 11.10.2015
Sparta
3:2
1:0, 2:1, 0:1
Branky a nahrávky: 10. Michnáč (Dubský, Jeřábek), 37. Šišolák (Švarc), 39. Komárek (Jeřábek, Dubský) – 26. Vápeník (Kurfürst, Hotěk), 43. Kurfürst (Hotěk). Rozhodčí: Horák – Krátký, Ondráček. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:2. Diváci: 57. Střely na branku: 28:21. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.
Sparta: Wolf – Janda, Vízner, Eliáš, Jeřábek, Horský, Vandas, Sedliský – Šrámek, Švarc, Šišolák, Kafka, Nacházel, Safin, Komárek, Schwamberger, Šmerha, Kropáček, Dubský, Michnáč. Trenér: Richard Žemlička.
Karlovy Vary: Beran – Bernáth, Vápeník, Hrůša, Přibyl, Pajk, Pátek, Novák – Habr, Tamáš, Šála, Bečka, Tlačil, Slabý, Pastyřík, Prošek, Hoték, Kaňskovský, Karfürst. Trenér: Václav Eismann.