Václav Krliš dvěma góly nasměroval dorostence k další výhře

SDO: HC RT TORAX Poruba - HC Energie Karlovy Vary 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Svěřenci trenéra Václava Eismanna dokázali zvítězit v sedmém utkání v řadě, tentokrát jejich formu odnesla Poruba. Po polovině utkání byl sice stav 1:1, poté už ale Energie byla lepším týmem, a hlavně zásluhou Václava Krliše (2+1), bere další tři body. Karlovarské mladíky nyní čekají dva domácí zápasy. V pátek se na ledě KV Areny představí Olomouc, v sobotu poté Vsetín.
Extraliga staršího dorostu, II. 12, so 22.2.2014
Poruba
1:4
1:1, 0:2, 0:1
Branky a nahrávky: 19. Gola (Csomor, Gřeš) – 12. Trapl (Vildumetz, Janata), 32. Krliš (Vildumetz), 40. Krliš, 44. Osmík (Krliš, Nguyen). Rozhodčí: Mikula, Mrkva – Gangr, Vengřín. Vyloučení: 6:9. Bez využití. Diváci: 100. Střely na branku: 31:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.
Poruba: Sroka (44. Peslarová) - Olšr, Síkora, Štěpán, Šípek, Ščurek, Široký, Boháč, Halška – Bartoň, Gola, Gřeš – Csomor, Mládek, Kurnik – Csabala, Dohnal, Šustala – Bialoň
Karlovy Vary: Frček – Vodička, Bahounek, Beer, Adam, Soudský, Rulík, Binias, Prachař – Hubáček, Omsík, Hauzr, Nguyen, Janata, Trapl, Svoboda, Vildumetz, Krliš, Rubeš, Dimitrov, Čupa

Petr Rambousek (RT TORAX Poruba): Blahopřeji soupeři k vítězství, dnes vyhrálo rozhodně lepší mužstvo.

Václav Eismann (HC Energie Karlovy Vary): Utkání nebylo jednoduché. Věděli jsme, že síla soupeře je v lajně, kde nastupuje Tomáš Gřeš. Myslím si však, že se potvrdilo, že máme kvalitnější mužstvo. Naši hráči pracovali výborně, za což zaslouží velkou pochvalu. Ve druhé třetině jsme měli několik gólových příležitostí a při jejich proměnění jsme mohli být v klidu dříve, ale nakonec se nám podařilo držet otěže zápasu v rukou v poslední třetině. Navíc nám dobře zachytal gólman, což je základ pro dobrý výsledek.