Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Ceny jednotlivých vstupenek pro základní část Tipsport extraligy 2011/12

Kategorie Sektory Jednotlivé vstupné na 1 zápas
Kat. I 109, 110, 111 220
Kat. II 101, 102, 118 170
Kat. III 103, 104, 107, 108, 112, 113 (fanoušky hosté řada 12 - 20), 116, 117 150
Kat. IV 105, 106 130
Kat. V 114, 115 100

Slevové vstupné - jednotlivé vstupenky

Speciální turniket pro slevové vstupné

Pro sezonu 2011 – 2012 klub připravil několik novinek v cenách vstupného a také ve slevového programu. Tím, že se navýšil výběr vstupenek se slevou, klub vyčlenil jeden z turniketů v hlavním vchodu (Vstup Jih), kterým budou procházet všichni fanoušci, kteří vlastní zlevněnou vstupenku, nebo permanentku (kromě permanentek s 10% slevou, kteří projdou všemi turnikety). Ostatními turnikety nebude se slevovou vstupenkou (permanentkou) možné projít = ostatní turnikety fanouška do KV Areny nevpustí!

Vstupné pro děti a seniory

Stejně jako v uplynulé sezoně mohou děti do 130 cm a senioři nad 70 let včetně (nárok vzniká dnem 70. narozenin) uplatnit slevu 50 %. Zlevněné vstupenky bude možné zakoupit i přes internet na serveru Ticketportal.cz. Vstup do KV Areny bude s touto slevou možný jen přes turniket určený výhradně zlevněným vstupenkám. Tato sleva platí jen na základní část.

Vstupné pro studenty

Nově zařazujeme zlevněné vstupné i pro studenty a žáky. Ti mohou uplatnit 30% slevu do sektorů kategorií: III, IV, V. Doklady o věku, či studiu se budou předkládat při vstupu do KV Areny. Vstup do KV Areny bude s touto slevou možný jen přes turniket určený výhradně zlevněným vstupenkám. Tato sleva platí jen základní část.

Děti do 3 let vstup zdarma

Nově je zavedena možnost vstupu dětí ve věku do 3 let zdarma a bez vstupenky s podmínkou, že si dítě rodič posadí na klín. Tato možnost platí jen na základní část.

Vozíčkáři a ZTP

Držitelé průkazu ZTP mohou uplatnit slevu 50 % z ceny vstupenky. Tento typ slevy není možné kumulovat s jinými typy slev a výhod. Zlevněné vstupenky bude možné zakoupit i přes internet na serveru Ticketportal.cz. Vstup do KV Areny bude s touto slevou možný jen přes turniket určený výhradně zlevněným vstupenkám. Tato sleva platí jen na základní část.

Vozíčkáři a držitelé průkazu ZTP/P, zaplatí za vstupenku na vyhrazená místa 50,- Kč. Jedna doprovázející osoba držitele průkazu ZTP/P má vstup zdarma, ale musí mít vstupenku pro doprovod ZTP/P. Zlevněné vstupenky a vstupenky určené na místa pro vozíčkáře, bude možné zakoupit i přes internet na serveru Ticketportal.cz (tuto možnost velmi důrazně doporučujeme z důvodu omezeného počtu míst pro vozíčkáře). Tato sleva platí jen na základní část. V případě zápasů play off bude vozíčkář i držitel průkazu ZTP/P platit 50 % ceny vstupenky.

Slevové permanentní vstupenky i vstupenky na jednotlivé utkání jsou nepřenosné a mohou je při vstupu využít jen ty osoby, kterým sleva byla poskytnuta. Tyto osoby se prokážou platným průkazem (ZTP, ZTP/P).

Chtěl bych se zeptat...

Chybí Vám v tomto článku nějaká informace? Případně něčemu úplně nerozumíte? Nebojte se zeptat! Otázky můžete pokládat v rubrice Otázky na redakci. Pokusíme se Vám odpovědět co nejrychleji.

Prodej permanentek pokračuje!

Pozor, od pondělí 1. srpna pokračuje předprodej permanentních vstupenek na sezonu 2011/12! Všichni fanoušci zaregistrovaní do věrnostního programu HC Energie s věrnostní kartou Lyoness se navíc mohou těšit na výhodu ve výši 10 procent nákupní ceny. A další příjemná novinka? Permanentky na místa do sektorů za domácí brankou nyní můžete zakoupit za mimořádnou a bezkonkurenční cenu 2500 korun! Volný prodej pro ostatní fanoušky odstartuje v červnu. V této fázi předprodeje již není možné uplatnit slevu pro loňské držitele permanentek.

Kolik ušetřím a kolik zaplatím? Novinka: do prodeje zařazeny nové nejlevnější sektory!

Základní cena permanentních vstupenek zůstává do většiny sektorů zachována, ale došlo i ke zlevnění míst v některých sektorech (103, 108, 112, 117). Zcela nové ceny jsou v sektorech 114 a 115 (za domácí brankou), kde je cena oproti loňské sezoně výrazně snížena! Nejlevnější sezonní vstupenku bez slevy tak zakoupíte již za 2500 korun! Dokonce levnější než za brankou v Plech areně!

Kategorie Základní cena permanentky na sezonu 2011/12 10% výhoda pro člena věrnostního programu s kartou Lyoness (zpětná náhrada na účet) Jednotlivé vstupné na 1 zápas
Kat. I 5.000 500 220
Kat. II 4.000 400 170
Kat. III 3.500 350 150
Kat. IV 3.000 300 130
Kat. V 2.500 250 100

Kde mohu permanentku zakoupit?

Předprodej permanentních vstupenek bude probíhat od 1. srpna 2011 ve 4. patře tréninkové haly (kanceláře klubu), kanceláři p. Holého (kancelář č. 4.30).

Kdy bude předprodej probíhat?

Prodej bude probíhat od 1. srpna ve všední dny (pondělí – pátek s výjimkou státních svátků) a mimo dny, kdy se bude hrát domácí utkání, vždy od 14:00 do 16:30.

Jak mohu uplatnit nárok na 10% výhodu? Nezapomeňte si připravit loňskou permanentku a kartičku člena věrnostního programu Lyoness!

Při nákupu předložte svou členskou kartičku věrnostního programu a ihned Vám bude zpětná náhrada vložena do systému. Při nákupu permanentky se zároveň můžete do věrnostního programu zaregistrovat a získat tuto lákavou odměnu! Výhodu pro člena věrnostního programu HC Energie můžete uplatnit po celou dobu prodeje permanentních vstupenek.

Na která utkání se permanentka vztahuje?

Vaše nová permanentní vstupenka na sezonu 2011/12 se vztahuje na všechna domácí extraligová utkání HC Energie v základní části (26 utkání) a dále na všechny domácí přípravné zápasy HC Energie hrané v KV Areně (přehled domácích přípravných utkání zde: letní duely), včetně zápasu s vítězem ruské KHL Salavat Julajev Ufa.

Budu mít rezervované své místo na play off?

V případě postupu HC Energie do vyřazovacích bojů mají permanentkáři své místo v určitém časovém termínu samozřejmě rezervované (obdobné předkupní právo jako při předchozích play off).

Nová permanentní vstupenka pro děti do 130cm

Klub pro nadcházející sezonu nabízí pro děti do 130 cm permanentní vstupenku s 50% slevou s podmínkou, že dítě během sezony nebude měřit více než daných 130 cm a dětská permanentka bude zakoupena jen ve spojení s permanentkou pro dospělého a na sousedící sedadlo. Sleva bude platit pouze na základní část. V případě play off budete mít na dětskou permanentku předkupní právo na dané místo jako každý jiný předplatitel. Tento typ slevy není možné kumulovat s jinými typy slev a výhod.

Permanentky pro držitele průkazů ZTP

Držitelé průkazů ZTP mohou využít slevu 50 % i při nákupu permanentní vstupenky. Tento typ slevy není možné kumulovat s jinými typy slev a výhod.

Vstupné na přípravné zápasy (jednotlivé vstupné)

Permanentkáři mají vstupné na všechny přípravné zápasy zdarma a nemusejí se vůbec o nic starat. Volné vstupenky budou na jednotlivé zápasy dostupné na serveru Ticketportal.cz, na kamenných pobočkách Ticketportalu a před zápasem i na pokladnách KV Areny. Důrazně doporučujeme využít při nákupu jednotlivých vstupenek možností systému Ticketportal. Vstupenky zakoupíte pohodlně, bezpečně a nemusíte se obávat dlouhých front u pokladen před zápasem.

Jednotné vstupné činí na každý zápas 60 korun do kteréhokoli sektoru. Sleva ve výši 50 % je na přípravná utkání poskytována jen držitelům průkazů ZTP, a to jen na pokladnách KV Areny a na kamenných pobočkách Ticketportalu.

Chtěl bych se zeptat...

Chybí Vám v tomto článku nějaká informace? Případně něčemu úplně nerozumíte? Nebojte se zeptat! Otázky můžete pokládat v rubrice Otázky na redakci. Pokusíme se Vám odpovědět co nejrychleji.

Kategorie Sektory
Kat. I 109, 110, 111
Kat. II 101, 102, 118
Kat. III 103, 104, 107, 108, 112, 113 (fanoušci hosté řada 12 - 20), 116, 117
Kat. IV 105, 106
Kat. V 114, 115

HC Energie Karlovy Vary si vyhrazuje možnost provedení změn v systému prodeje permanentních vstupenek.

Schéma KV Areny s vyznačenými kategoriemi