Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.5.Výhra v LubechEnergie zvítězila v přátelském fotbalovém utkání v Lubech u Chebu 4:1 (poločas 2:0). Branky hokejistů vstřelili: Zaťovič, Gulaši, Zucker a Doležal. Podrobnosti přineseme ve čtvrtek.
26.5.Zapisovatelé statistikMáte rádi hokej v Karlových Varech? Hledáme nové spolupracovníky na pozici zapisovatele podrobných statistik (čas na ledě, střely, vyhraná vhazování apod.). Požadujeme: časovou flexibilitu, sportovní přehled a základní znalosti pro práci s tabletem. Zájemci pište na e-mail: sanny.muharem@esports.cz, kde Vám budou poskytnuty podrobnější informace. Do předmětu mailu uveďte "Statistiky Karlovy Vary".
21.5.Látal do VrchlabíBývalý sportovní manažer HC Energie Jaromír Látal se stal sportovním manažerem klubu HC Stadion Vrchlabí. Informaci přinesly oficiální stránky klubu.
17.5.Schůzka LyonessV pondělí 27. 5. v čase 14 – 18 hodin se v zasedací místnosti HC Energie (4. patro tréninkové haly) uskuteční konzultační odpoledne pro registrované členy Lyoness.
1.5.Průběžná soupiskaZveřejnili jsme aktuální soupisku A-týmu pro sezonu 2013/14, která bude s příchody posil průběžně doplňována.
1.5.Kumstát do SpartyHC Sparta Praha na svých stránkách potvrdila angažování Petra Kumstáta.