Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.1.OfflineFanouškům se omlouváme za zpoždění odpovědí na aktuální offline rozhovor s Františkem Skladaným. Útočníka Energie po pátečním utkání postihla viróza. O novém termínu odpovědí budeme informovat.
31.1.Fotografie ze sobotního utkání karlovarských dorostenců s Chomutovem naleznete ve fotogalerii.
29.1.Již jen několik posledních hodin máte možnost pokládat otázky Františku Skladanému. Slovenský reprezentační útočník na dotazy odpoví v pátek 30.1.
27.1.Skladaný v repreÚtočník František Skladaný byl nominován do slovenské reprezentace pro turnaj ve Švýcarsku.
27.1.Několik aktuálních fotografií z interiéru budované karlovarské arény naleznete ve fotogalerii.
26.1.Stížnost oprávněnáStížnost HC Energie na posouzení zákroku Michala Dobroně v utkání 41. kola proti Zlínu, za který byl hráč v prodloužení vyloučen, byla shledána jako zcela oprávněná. Druhý sporný moment, posunutí branky Davidem Noskem ve vlastním oslabení ve třetí třetině, byl vyhodnocen tak, že hráč mohl o brance vědět, přestože byl v jízdě vzad. Utkání rozhodoval sudí Tomáš Turčan.
24.1.Výjezd do LiberceKarlovarští fanoušci připravují výjezd na utkání HC Energie v Liberce (1. února). Pokud chcete energetiky také podpořit, nezapomeňte se přihlásit přímo na fanouškovském webu www.kfce.cz nebo telefonicky u pana Viktora Tůši (603587429).
16.1.Skladaný odpovíV aktuálním offline rozhovoru se můžete ptát útočníka a slovenského reprezentanta Františka Skladaného.
16.1.Fotografie z pátečního utkání dorostenců proti Kladnu naleznete ve fotogalerii.
14.1.Se Znojmem v TVUtkání 46. kola extraligy Karlovy Vary - Znojmo bylo dodatečně zařazeno do programu televizních utkání kanálu ČT2. Z tohoto důvodu se zápas namísto pátku 30.1. uskuteční již ve čtvrtek 29.1. od 17:00. Aktualizovaný rozpis si prohlédněte v sekci zápasy.
12.1.Vyfoťte rozhodčí!Na arlh.cz probíhá fotografická soutěž o ceny s názvem Rozhodčí v akci.
7.1.V O2 aréně už od 15:00Na žádost Slavie Praha se bude utkání 45. kola dne 25. ledna 2009 hrát v O2 aréně již od 15:00.
5.1.Fanoušci míří do Ml. Boleslavi i Pardubic, připojte se!
Karlovarský fanklub vypravuje na víkendová utkání Energie na hřištích soupeřů fanouškovské autobusy. Přihlásit se můžete přes SMS na číslo 603 587 429 (pan V. Tůša). Odjezdy: pátek do Boleslavi v 13:30, neděle do Pardubic ve 12:00. Autobusy budou zajištěny jen, pokud se přihlásí dostatečný počet fanoušků (minimálně 35). Více informací na stránkách fanklubu.
2.1.Novou kresbu Jana Tomeše věnovanou hokejovému zákulisí naleznete ve fotogalerii.
2.1.Fotografie z DavosuVíce než stovku dalších fotografií ze Spengler Cupu naleznete zde.