Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.1.Žraloky čeká SpartaRozhodující semifinále mezi Spartou a Kolínem vyhráli Draci 1:0 brankou Hornicha ze 4. minuty a postoupili poprvé v historii do finále České sledge hokejové ligy. Karlovy Vary tak narazí v sérii o bronz na svého dřívějšího finálového soupeře z Prahy.
31.1.Výjezdy fanklubuKarlovarští fanoušci míří podpořit energetiky v rozhodujících bojích i do Litvínova a Plzně. Do Litvínova se odjíždí v pátek 5. února v 15:00 od KV Areny (cena včetně vstupenky 200 Kč). Na západočeské derby vyráží fanouškovské autobusy v úterý 9. února rovněž v 15:00 (cena včetně vstupenky 240 Kč). Přihlašovat se můžete na webu fanklubu www.kfce.czwww.kfce.cz.
28.1.POZVÁNKA NA 18. TRÉNINK REGIONÁLNÍHO VÝBĚROVÉHO DRUŽSTVA (pondělí 1. února): nominace a základní informace.
25.1.Do galerie jsme přidali snímky z nedělního západočeského derby mladších dorostenců.
25.1.Offline rozhovorv následujících cca 2 týdnech můžete pokládat dotazy obránci Jakubu Čuttovi, kterého jste si v anketě vybrali jako dalšího účastníka offline rozhovoru.
22.1.POZVÁNKA NA 17. TRÉNINK REGIONÁLNÍHO VÝBĚROVÉHO DRUŽSTVA: nominace a základní informace (pondělí 25. ledna).
21.1.VýzvaMáte ve svém archivu videokazety s nahranými přenosy zápasů české či československé (extra)ligy nebo reprezentace z roku 1996 a starší? Pak se nám ozvěte na adresu firma@esports.cz a získejte finanční odměnu za zapůjčení těchto materiálů.
21.1.Poslední domácí utkání Energie před olympijskými hrami bude vysílat přímým přenosem Česká televize. Z tohoto důvodu bude duel Karlových Varů s Českými Budějovicemi zahájen až v 18:10. Den zápasu, neděle 7. února, zůstává zachován.
20.1.Rozhodčí v akciNa arlh.cz pokračuje tradiční fotosoutěž o ceny.
17.1.Ve fotogalerii si můžete prohlédnout snímky z víkendových utkání staršího dorostu s Vítkovicemi a Třincem.
14.1.Karlovarský fanklub pořádá výjezdy na střetnutí na Slavii a do Mladé Boleslavi. Do Prahy se na utkání vyráží v neděli v 11:30 od KV Areny. Zápas začíná již ve tři odpoledne, proto se nemusíte obávat pozdního příjezdu domů. Cena zájezdu je 350 korun. Do Boleslavi se vyráží v pátek 22. ledna ve 13:00 od KV Areny. Cena včetně vstupenky činí 270 Kč. Více informací na stránkách fanklubu www.kfce.cz v sekci Výjezdy.
13.1.POZVÁNKA NA 16. TRÉNINK REGIONÁLNÍHO VÝBĚROVÉHO DRUŽSTVA: nominace a základní informace (pondělí 18. ledna).
12.1.Fotografie z prvního tréninku Štěpána Hřebejka v Karlových Varech naleznete ve fotogalerii. Zpět do týmu se vrací i František Skladaný, který nahradí zraněného Zjuzina.
12.1.Lukáš Pech bojuje se svou přesnou trefou z utkání ve Vítkovicích o Sencor Zlatou helmu. Nezapomeňte jej svým hlasem podpořit.
10.1.Ve fotogalerii si můžete prohlédnout snímky ze sobotního utkání juniorky se Zlínem a sedmáků s Mostem.
8.1.Energie s NorimberkemHC Energie sehraje během olympijské přestávky přípravné utkání s celkem Norimberk Ice Tigers. Utkání se odehraje 25. února od 18:00 v KV Areně.
8.1.Do nabídky suvenýrů jsme nově zařadili klubové mikiny stylu used, o které byl v předchozích sezonách velký zájem. V kamenné prodejně All Sports a v našem eshopu ji dostanete za 2190 Kč.
8.1.Dahlia
7.1.POZVÁNKA NA 15. TRÉNINK REGIONÁLNÍHO VÝBĚROVÉHO DRUŽSTVA: nominace a základní informace (pondělí 11. ledna).
4.1.Energie na Nova SportuV lednu se karlovarští hokejisté objeví hned dvakrát na obrazovkách stanice Nova Sport. Už příští čtvrtek 14. ledna přivítají na domácím ledě od 18:10 Kladno, 28. ledna pak vyzvou na severu Čech ve stejný čas Liberec.
4.1.Kouč HC Energie Pavel Hynek dnes slaví své 40. narozeniny. Gratulujeme a přejeme hodně vítězství nejen na ledové ploše!
3.1.Ve fotogalerii si můžete prohlédnout několik snímků z dnešního střetnutí sedmáků s ústeckými Lvy.