Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.1.Doprodej kalendářůNa Marken.cz jsou k dospozici už jen poslední kusy Stolního kalendáře Český hokej pro rok 2015. Pospěšte si proto s nákupem, kalendář získáte exkluzivně pouze na Marken.cz.
24.1.Harkabus vyřazenV reakci na odstoupení HC Energie z MHL byl karlovarský útočník a nejlepší střelec soutěže Tomáš Harkabus vyřazen z utkání hvězd východ - západ, které se odehraje v Čerepovci. Harkabuse na pozici centra první formace nominovali čtenáři oficiálního webu mhl.khl.ru.
16.1.Výjezd na SpartuNa stránkách fanklubu začalo přihlašování na výjezd na utkání 43. kola, které Energie 30. ledna sehraje na Spartě.
3.1.Klub dostal pokutu HC Energie zaplatí pokutu 10.000 korun za chování fanoušků při úterním extraligovém utkání s pražskou Slavií (2:0). Diváci ve třetí třetině naházeli na ledovou plochu za brankou hostů papírky, čímž podle disciplinární komise ohrozili bezpečnost hráčů i rozhodčích. O trestu rozhodl na základě informací ze zápisu o utkání předseda disciplinární komise Karel Holý. Pokutu vypsal s ohledem na to, že na karlovarském stadionu došlo k něčemu takovému už potřetí v sezoně.