Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

25.1.S fanoušky na KladnoKarlovarští fanoušci se vypravují společně autobusem na středeční zápas na Kladně. Sraz u KV Areny je v 15:45, cena za cestu činí 200 Kč. Více informací najdou zájemci na facebookové stránce Carlsbad Ultras nebo při sobotním utkání s Ústím přímo v kotli.
19.1.Flek - Gól týdneKarlovarský útočník Jakub Flek bojuje v anketě serveru TVCOM.cz o gól týdne. Hlasovat pro jeho branku můžete ZDE
18.1.Bednář v reprezentaciKarlovarský brankář Jan Bednář byl nominován do reprezentačního výběru do 16 let na nadcházející jednodenní kemp v Čáslavi. Patnáctiletý gólman si v letošní sezoně zachytal za obě dorostenecké kategorie, nedávno si odbyl premiéru i v Extralize juniorů.
11.1.S fanoušky do KadaněKarlovarští fanoušci se vypracují společně vlakem na sobotní utkání do Kadaně. Sraz na Horním nádraží je ve 14:45, cena za cestu činí 100 Kč, cena vstupenky je 50 Kč. Více informací najdou zájemci na facebookové stránce Carlsbad Ultras.
10.1.Weinhold do ÚstíMartin Weinhold odchází na hostování do Ústí nad Labem. Dvacetiletý obránce bude působit na severu Čech do konce sezony.
4.1.Rezek do KadaněÚtočník Václav Rezek odchází na hostování do konce sezony do prvoligové Kadaně. Dvacetiletý hráč odehrál ve WSM lize dvě utkání, ve kterých nebodoval. Nadále má vyřízené střídavé starty do druholigového Sokolova.