Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

25.10.Karlovarský obránce Vojtěch Kloz má vyřízený střídavý start v týmu první ligy SK Kadaň. Informaci přinesl server skkadan.cz.
24.10.Karlovarský obránce Tomáš Brňák bude reprezentovat Slovensko "20" na turnaji čtyř v německém Füssenu. V soubojích české osmnáctky s Polskem se na soupisce objeví brankář juniorky Energie Marek Benda, obránce Tomáš Schmidt je ve stejném výběru mezi náhradníky, trenérem brankářů je karlovarský asistent Pavel Kněžický. O rok mladší hráči se v listopadu utkájí se Slovenskem a na svou šanci bude rovněž mezi náhradníky čekat Martin Rohan. Informaci přinesl server hokej.cz.
18.10.Do sekce Download jsme přidali dvě nová pozadí z tvorby našich čtenářů. Na redakčním emailu rádi uvítáme vaše další povedené výtvory.
16.10.Košťál sympaťákem?Na základě hlasování v anketě Sympaťák 02 extraligy fanoušků a fanynek HC Energie K. Vary na oficiálních stránkách klubu, byl do dalšího kola za Energii Karlovy Vary nominován útočník Jan Košťál. Ten v hlasování, které skončilo v pondělí o půlnoci, získal 175 hlasů. Druhý skončil Michal Borovanský se 136 hlasy, třetí pak Lukáš Mensator s 93 hlasy.
11.10.Borovanský přidánNa žádost fanoušků se rozhodlo vedení přidat do ankety o Sympaťáka HC Energie i Michala Borovanského, takže nyní můžete dávat hlasy i jemu.
10.10.V anketě o nejlepšího mladíka v dresu Energie jste zvolili Michala Borovanského (126 hl.). Další pořadí: Kamil Tvrdek (106 hl.), Vojtěch Kloz (52 hl.), Martin Zaťovič (30 hl.) a Tomáš Brňák (27 hl.).

V nové anketě zvolte sympaťáka Energie!

10.10.Výsledky 13. kolaSparta s přehledem vyhrála v Třinci, Litvínov deklasoval Pardubice. Slavia po dlouhé době slaví výhru. Výsledky: VSE - ZLN 4:3, TRI - SPA 2:9, LIT - PCE 7:3, ZNO - KVA 1:2, CEB - KLA 3:0, LIB - PLZ 6:3, SLA - VIT 5:3.
9.10.12. koloLiberec venku konečně zabral. Krize Slavie čítá již sedm zápasů bez vítězství. Výsledky: SPA - LIB 1:3, KLA - SLA 2:1, ZLN - CEB 5:4, PLZ - VSE 5:3, KVA - TRI 1:4, PCE - ZNO 2:3. 13. kolo, úterý 10. října: TRI - SPA, VSE - ZLN, CEB - KLA, ZNO - KVA, LIT - PCE, LIB - PLZ, SLA - VIT.
8.10.Plzeň mění trenéryPo televizním utkání, v němž Karlovy Vary jasně porazili Plzeň, vyměnil náš sobotní soupeř trenéry. Dvojici Sýkora - Kampf nahradili dosavadní trenéři dorostu Jiří Kučera s Františkem Černým.
7.10.Zlatá helmaZatím v každém vydání Zlaté helmy byl nominován hráč Karlových Varů a není tomu jinak ani teď. Do nominace byl vybrán Lukáš Pech za souhru, která znamenala jedinou vstřelenou branku do sítě Sparty.