Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2007 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.10.Anketa Hráč měsícePozor, pozor!! Do začátku čtvrtečního utkání s Libercem máte poslední možnost hlasovat v anketě „Hráč měsíce října“. Anketní lístky jsou k dispozici v Hockey shopu. Otevírací doba od 15.00 – 18.00. Hráč, který obdrží nejvíce hlasů + 1 fanoušek, který se hlasování zúčastnil, budou po skončení 3. třetiny odměněni stejnou cenou od společnosti 02 a HC Energie Karlovy Vary.
30.10.FotogalerieVe fotogalerii byl doplněn zápas HC Chemopetrol Litvínov - HC Energie Karlovy Vary dalšími momentkami ze zápasu.
29.10.Do reprezentace pro turnaj ve Finsku byli vybráni útočníci Kumstát a Skuhravý. Dle výsledků předchozí ankety byste v národním dresu ale viděli rádi vedle těchto hráčů i brankáře Mensatora (324 hlasů). Možnosti, že se do Finska podívá jen Skuhravý, nebo dokonce žádný energetik, dostaly shodně 79 hlasů. Celý první útok a brankáře Mensatora by nominovalo 57 z vás. V nové anketě můžete tipovat, jak se zástupcům Energie bude na severu Evropy dařit.
27.10.Marken.czHokejové lahůdky pod vánoční stromeček: Dlouhodobý trénink mládeže (Bukačův návod pro mladé hokejisty), Stanislav Konopásek - Hráč, který přežil (unikátní svědectví jednoho z nejlepších útočníků), S devatenáctkou do Bernu (jak mladý kluk miloval hokej).
25.10.Nakupujte na marken.czV internetovém obchodu www.marken.cz získejte životopis jednoho z nejlepších hokejových útočníků historie Stanislava Konopáska. Ten si vedle slávy prožil i peklo, když byl společně s většinou mužstva světových šampionů ve vykonstruovaném procesu odsouzen k mnohaletému vězení a práci v uranových dolech. Knihu s názvem "Hráč, který přežil" naleznete zde.
22.10.Do reportáže z utkání v Pardubicích byly přidány fotografie.
21.10.Krásná knihaKupte si na Marken.cz legendární knihu S devatenáctkou do Bernu, jednu z nejkrásnějších beletrií o ledním hokeji. Příběh dospívajícího chlapce, který žije hokejem a chce v něm dokázat velké věci, je k dostání pouze na Marken.cz!
20.10.Potvrzení TV utkáníDomácí utkání HC Energie s Bílými Tygry Liberec se dle původních předpokladů uskuteční před televizními kamerami ve čtvrtek 1. listopadu. Úvodní buly předehrávky 18. kola je na programu v 17:25.
20.10.Ve Fotogalerii naleznete několik fotografií z dnešního utkání karlovarských juniorů s Kometou Brno.
18.10.Dva nové wallpaperyjsme pro vás připravili v sekci download. Na plochu si tentokrát můžete umístit ostrostřelce Jiřího Hanzlíka a útočníka Jaroslava Kristka.
17.10.Rádi byste vlastnili Ročenku Energie 2007-2008 a nemáte možnost přijet do Karlových Varů? Nevadí, společně se stovkami dalších hokejových a fotbalových lahůdek ji seženete v internetovém obchodě Marken.cz.
13.10.Karlovarští sledge hokejisté přehráli jasně Olomouc i díky pěti trefám Jiřího Bergera 9:1.
APA VČAS Olomoučtí Kohouti - SKV Nowaco Sharks Karlovy Vary 1:9
Branky a nahrávky: 17. Keller - 11. Berger (Kvoch), 16. Kvoch, 21. Berger J. (Kvoch), 23. Berger J. (Geier M.), 32. Geier M. (Berger J.) 38. Kvoch T., 39. Geier M., 42. Berger J., 44. Berger J.
12.10.V rámci dne otevřených dveří na stavbách si můžete v sobotu 13. října prohlédnout staveniště multifunkční arény v Tuhnicích. Projít se budete moci i po nedalekém mostě přes řeku Ohři. Časový harmonogram a bližší informace naleznete zde.
12.10.Obránci Ondřej Mašek a Petr Chotaš posílí na střídavý start z Kadaně hokejisty Děčína. Oba mladíci nastupovali v minulosti za Energii, Mašek v jednom uktání i v extralize dospělých. Informaci přinesly oficiální webové stránky klubu HC Děčín.
11.10.Do soutěže o Zlatou helmu byl v tomto týdnu nominován za přesnou přihrávku v uktání se Spartou karlovarský forvard Vítězslav Bílek.
11.10.Do soutěže o Zlatou helmu byl v tomto týdnu nominován za přesnou přihrávku v uktání se Spartou karlovarský forvard Vítězslav Bílek. V měsíci září dělily ve stejné anketě Lukáše Pecha od vítězství jen dva hlasy.
10.10.Vyfoťte rozhodčí v akciNa webu arlh.cz odstartoval třetí ročník fotografické soutěže o ceny s všeříkajícím názvem Rozhodčí v akci.
6.10.Offline rozhovorJiž jen tento víkend máte možnost ptát se útočníka Marka Melenovského. Markovy odpovědi na vaše otázky přineseme v průběhu následujícího týdne.
5.10.Podpořte onlajny.czSledujete rádi Onlajny.cz? Pokud ano, dejte jim hlas ve finále ankety o nejlepší české weby Křišťálová Lupa 2007 v kategorii "Specializované zpravodajství". Hlasování najdete tady. Předem děkujeme!
4.10.Zásah Lukáše Mensatora lapačkou ze zápasu s Plzní byl nominován do soutěže o Zlatou helmu.
4.10.V sekci download jsme pro vás připravili dva nové wallpapery. Na plochu si tentokrát můžete umístit Josefa Řezníčka a Libora Ustrnula.
2.10.Karlovarský útočník Pavel Kuběna se stal jediným střelcem české dvacítky v utkání se Slavií Praha. Výkon západočeské naděje ale na extraligovou zkušenost nestačil.
HC Slavia Praha - ČR 20 6:1 (3:1, 3:0, 0:0)
Branky: 6. a 36. Bednář, 3. a 19. Vondrka, 23. Červenka, 25. Beránek - 20. Kuběna.
1.10.Do galerie jsme přidali několik snímků profesionálního fotografa Luboše Langa z domácích zápasů s Pardubicemi, Slavií a Plzní.