Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.11.S fanklubem na jihChcete povzbudit karlovarské hokejisty v nedělním duelu v Českých Budějovicích? Fanklub HC Energie pořádá autobusový zájezd na toto utkání. Závazné přihlášky můžete podávat v průběhu pátečního střetnutí se Vsetínem. Výjezd se uskuteční, pokud se přihlásí alespoň 35 fandů.
25.11.Mládež zazářilaPovedenou sobotu prožily karlovarské mládežnické týmy. Dorost doma smetl Pardubice 6:2 a vrátil se na postupové příčky do play-off. Junioři se se stejným soupeřem utkali na východě Čech a díky výhře 5:0 vedou tabulku o tři body.
23.11.Zastupitelstvo Karlových Varů schválilo výstavbu Výstavního, sportovně kulturního a kongresového centra . Pro vybudování komplexu hlasovalo 25 ze 38 zastupitelů. Informaci přinesl server idnes.cz.
20.11.Mensator mimo do VánocLukáš Mensator, který se v 39. minutě pátečního zápasu se Spartou při rozkleku zranil, bude mimo hru přibližně čtyři až šest týdnů. Jak uvedl tiskový mluvčí klubu Jiří Holý, víkendové vyšetření odhalilo natržený přitahovač stehenního svalu.
18.11.ČESKÝ ROZHLAS HLEDÁZajímá Vás sport, hovoříte spisovnou češtinu, jste pohotoví, nemáte žádnou vadu řeči a troufáte si komentovat sportovní utkání v rámci jednoho z nejstarších a nejpopulárnějších českých rozhlasových pořadů „S mikrofonem za sportem“? Český rozhlas 1 – Radiožurnál hledá nové externí sportovní spolupracovníky. Své přihlášky do konkursu, včetně stručného životopisu, posílejte do 10. prosince nebo poštou na adresu: Sportovní redakce, Český rozhlas, Vinohradská 12, Praha 2, 12099 nebo e-mailem na adresu: sport.cro1@rozhlas.cz.
18.11.Karlovarští junioři v sobotu rozstříleli na domácím ledě silnou Plzeň 7:2 a udrželi se tak na druhém místě tabulky.
16.11.Vyfoťte rozhodčíARLH pořádá druhý ročník fotografické soutěže s názvem Rozhodčí v akci. Můžete vyhrát zajímavé sportovní ceny. Podrobnosti na www.arlh.cz.
16.11.Útočník Vladimír Machulda odchází na hostování do konce sezóny do švédské Timry. Informaci potvrdil GM Miroslav Vaněk. Podrobnosti přineseme v průběhu pátku.
14.11.Nové MMSVážení příznivci, nyní si můžete nechat zaslat na váš mobil nebo na mobil vašich přátel MMS tapetu s motivem HC Energie Karlovy Vary. Více informací naleznete ZDE.
14.11.Audio archivVe spolupráci s Radiem Dragon jsme pro vás připravili rubriku Audio archiv. Naleznete zde živé pozvánky a zhodnocení zápasů s trenéry a hokejisty HC Energie.
12.11.Charitativní aukcePodpořte Masarykův onkologický ústav prostřednictvím aukce reprezentačího dresu Dominika Haška. Více najdete na webu www.aukro.cz - Český rozhlas draží poslední reprezentační dres Dominika Haška!.
10.11.Aleš Pařez, který v létě nastoupil k několika přípravným utkáním za HC Energii, podepsal kontrakt s aktuálně sedmým celkem britské ligy z Manchesteru. Informaci přinesly oficiální webové stránky anglického klubu.
4.11.Nejlepší akce říjnaLukáš Pech zvítězil v hlasování fanoušků za měsíc říjen v soutěži Zlatá helma. Za krásnou souhru proti Spartě dostal přes 2400 hlasů.
2.11.Skuhravý v reprezentaciVáclav Skuhravý doplní českou reprezentaci pro přípravný zápas se Švédskem a následný turnaj Karjala. Kouč Hadamczik ho do mužstva povolal dodatečně po zranění několika útočníků.