Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.3.Energie ve vašem mobiluI během letní pauzy můžete být stále s klubem vašeho srdce. Nové smlouvy, příchody, odchody, výměny a nejčerstvější novinky i bez připojení na internet. Stačí si objednat náš zbrusu nový SMS servis a ty nejaktuálnější zprávy dorazí bezpečně až do vaší kapsy. Více informací naleznete zde.
22.3.Na nezměněné adrese www.skvnowaco.cz můžete navštívit zbrusu nový web karlovarského sledge hokeje. Stránky se průběžně doplňují, v provozu už je i prodej klubových suvenýrů.
15.3.SMS servisNa adrese www.hokej.info naleznete informace o nové verzi SMS servisu, který nahradí stávající službu.
7.3.Otázky na vedeníOdpovědi na své otázky obdrží naši čtenáři ve středu 8. března.
7.3.PODĚKOVÁNÍVedení HC Energie jménem všech fanoušků a příznivců karlovarského hokeje děkuje společnosti HDT impex s.r.o. za zajištění nedělního promítání multifunkční haly. Věříme, že jsme novou halu vč. haly tréninkové, bazénu a parkovišť přiblížili fanouškům, kteří mohou hlasováním na našich stránkách výstavbu podpořit. Chtěli jsme tímto promítáním zajistit propagaci haly zejména našim věrným fanouškům a obchodním partnerům, kteří by si důstojnější „sportovní stánek“ jistě zasloužili. Vítězslava Fenclová
5.3.51. kolo extraligyČeské Budějovice si jako šesté zajistily postup do play off. O zbývajících dvou kandidátech se rozhodne až v posledním kole mezi Spartou, Třincem a Pardubicemi. Výsledky: CEB-VSE 4:2, KVA-TRI 4:0, LIB-LIT 3:1, PLZ-ZNO 2:2p, SLA-PCE 2:2p, VIT-SPA 4:2, ZLN-KLA 9:0. 52.kolo, čtvrtek: LIT-KVA, VSE-LIB, ZNO-CEB, TRI-VIT, SPA-SLA, PCE-ZLN, KLA-PLZ.
3.3.50. koloSlavia nečekaně prohrála v Litvínově, Zlín dvakrát střídal gólmany. Výsledky: LIT-SLA 5:4, TRI-ZLN 8:3, KLA-VIT 3:5, VSE-KVA 2:2, LIB-CEB 4:3, SPA-PLZ 2:3. Dohrávka, sobota: PCE-ZNO. 51. kolo, neděle: CEB-VSE, KVA-TRI, VIT-SPA, SLA-PCE, ZLN-KLA, PLZ-ZNO, LIB-LIT.