Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.3.Karlovarští sedmáci obsadili na MČR své kategorie konečnou šestou příčku. V souboji o umístění podlehli Hradci Králové 5:9. Z boje o medaile je vyřadila smůla, když o postupujících ve zcela vyrovnané základní skupině rozhodoval jen větší počet vstřelených branek na kontech soupeřů.
24.3.Výprodej kalendářůNa Marken.cz máte úplně poslední možnost zakoupit oficiální Hokejový kalendář - Český hokej 2010 s krásnými fotografiemi po slevě za 99 Kč. Na skladě je posledních 8 kusů.
23.3.Energie TVPodívejte se na rozhovor se střelcem večera Petrem Kumstátem a záznam z tiskové konference po utkání s Kladnem.
22.3.Obránce Boleslavi Tomáš Frolo byl za svůj zákrok proti Davidu Noskovi potrestán zákazem startu v následujících třech utkáních. Faulu směřujícího na hlavu a krk se dopustil v závěru prodloužení nedělního utkání.
20.3.Útočník karlovarských Žraloků Michal Geier rozhodl v 8. minutě prodloužení zápasu s Koreou o pátém místě České republiky na sledgehokejovém turnaji X. zimních paralympijských her ve Vancouveru.
19.3.Rozhodčí v akciNa ARLH.cz probíhá poslední, březnové kolo fotosoutěže o ceny.
15.3.Aukce repre dresůNa SportovniAukce.cz můžete vydražit několik hraných reprezentačních dresů, které nosili např. Dominik Hašek, Jiří Kučera nebo Petr Rosol.
14.3.Václav Skuhravý se stal jedním z držitelů ceny fair play za rok 2009. Ačkoli po zákroku na něj mohla hrát Energie přesilovku, karlovarský kapitán rozhodčím vysvětlil, že faulován nebyl, a pokračovalo se tak v pěti.
14.3.Hledáme pravidelné návštěvníky domácích utkání fotbalových Buldoků pro spolupráci na tvorbě online přenosů. Kromě spolehlivosti stačí už jen vlastní mobilní telefon. Zájemci pište na adresu slavik@hokejkv.cz.
13.3.Zlatá helmaAnketa o nejpohlednější hokejovou akci dospěla do svého finále, do kterého jako zářijový vítěz postoupil i František Skladaný. Svůj hlas mu můžete poslat na adrese zlatahelma.hokej.cz.
11.3.O zážitcích z paralympijského Vancouveru v podání člena sledgehokejové výpravy a letitého redaktora hokejkv.cz Honzy Chlubny si můžete přečíst na jeho blogu.
10.3.Karlovarští junioři si Vás dovolují osobně pozvat na páteční utkání play off s Pardubicemi! Startuje se v KV Areně ve 14:00, půjde o všechno! Karlovarské mladíky můžete podpořit i na speciální stránce na Facebooku.
9.3.Energie TVO úterním utkání s Kladnem jsme si před kamerou povídali s Lukášem Pechem a trenérem Václavem Baďoučkem.
8.3.Toms mistrem ŠpanělskaMartin Toms, bývalý obránce mládežnických výběrů Karlových Varů, se stal mistrem španělské ligy s týmem Aramon Club Hielo Jaca. Toms nastupoval v Karlových Varech až do roku 2004 a zahrál si i ve třech extraligových duelech. Byl také členem národního týmu na MS do 18 i 20 let.
7.3.Výjezdy fanklubuKarlovarský fanklub pořádá výjezdy za hokejem i v play out. Podpořit energetiky v závěrečných bojích na ledě Kladna a Mladé Boleslavi můžete i Vy. Stačí se přihlásit na webu fanklubu www.kfce.cz.
6.3.23. trénink družstva KV-97 a mladších se bude konat v pondělí 15. 3. 2010. Nominaci včas zveřejníme.
6.3.Varáci ve VancouveruDnes odletěli s českou sledgehokejovou reprezentací do Vancouveru i čtyři hráči Karlových Varů. Jiří Berger, Michal Geier, Miroslav Hrbek a Tomáš Kvoch budou hájit české barvy na Paralympijských hrách. Držíme palce a o jejich výsledcích budeme informovat.
4.3.ENERGIE TVUtkání s Vítkovicemi hodnotí ve video rozhovoru Štěpán Hřebejk a trenér Václav Baďouček.