Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.3.Energie u reprezentaceDevět nováčků zařadil staronový trenér českých hokejistů Vladimír Růžička do kádru pro začátek přípravy na mistrovství světa a dvojutkání s Dánskem v Euro Hockey Challenge. Poprvé se v národním týmu přestaví brankář Tomáš Závorka s útočníky Martinem Zaťovičem a Petrem Pohlem z Karlových Varů. K nim se přidal také obránce Michal Gulaši. Reprezentace se sejde poprvé na startu přípravy ve středu 2. dubna v pražském Edenu, kde bude trénovat až do prvních zápasů. Ve čtvrtek 10. dubna a o den později nastoupí Češi v Děčíně proti Dánsku.
21.3.Jakub Bauer opět mistrKarlovarský odchovanec Jakub Bauer získal stejně jako loni titul ve španělské lize s týmem Bipolo Vitoria-Gasteiz, který ve finálové sérii porazil CG Puigcerda 3:1 na zápasy. Loni byl spolu s Bauerem v mistrovském kádru také David Balázs, ten letos nastupoval v dresu poraženého finalisty.
11.3.Streamy MHLZ důvodu vysokých nákladů pozastavilo vedení klubu provoz přímých přenosů z domácích utkání MHL. Průběh utkání je i nadále možno sledovat v textovém přenosu na Onlajny.com. Děkujeme za pochopení.