Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2005 byly zveřejněny tyto aktuality:

19.4.Řezníček energetikem!Novou posilou zadních řad HC Energie se stal zkušený obránce Josef Řezníček. Podrobnosti připravujeme.
18.4.Sledge hokejisté čtvrtíČtvrtá příčka patří po výhře 2:0 v poledním zápase nad Velkou Británií českým reprezentantům ve sledge hokeji na Mistrovství Evropy ve Zlíně.
15.4.Sledgemani bez nadějePoslední jiskřičku naděje na postup na paralympiádu v Turíně ztratili čeští reprezentanti ve sledge hokeji čtvrteční prohrou se Švédskem 0:7.
14.4.MS´18 online!V Plzni a Č.Budějovicích probíhá MS hráčů do 18 let. Na webu hcplzen.cz můžete sledovat podrobné zpravodajství, na adrese onlajny.cz pak budeme přinášet podrobné online přenosy ze zápasů české reprezentace a změny stavu z ostatních zápasů.
13.4.ME ve sledge hokejiV další vystoupení na mistrovství Evropy ve Zlíně podlehli čeští sledge hokejisté Německu 0:6. Šance postoupit na paralympijské hry se tak dva zápasy před koncem šampionátu posunula do rovin teorie.
12.4.ME ve sledge hokejiMistrovství Evropy, které probíhá ve Zlíně, zahájili čeští sledge hokejisté poloviční úspěšností. V úvodním duelu podlehli Estonsku 0:3, druhý zápas vyhráli nad Itálií 5:0. Za český národní tým nastupují i karlovarští Jiří Berger a Miroslav Hrbek.
6.4.Nedorost za SlovenskoKarlovarský útočníku Andrej Nedorost figuruje ve výběru trenéra slovenského národního týmu Františka Hossy pro dva přípravné duely s českou reprezentací. Ty se odehrají 7. a 8. dubna. Na české soupisce jsou další dva energetici - František Ptáček a Lukáš Mensator.
4.4.Tomášek koučem OlomouceBývalý obránce Karlových Varů Aleš Tomášek se stal novým trenérem prvoligové Olomouce. Informaci přinesl server hokej.cz.