Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.4.Bývalý karlovarský trenér Radim Rulík povede v příští sezóně juniorský výběr Plzně. Informaci přinesl server hcplzen.cz.
26.4.Kraus nebude pokračovatK 30. dubnu končí platnost výměny se Znojmem a do mužstva Orlů se vrací Pavel Selingr. Útočník Jakub Kraus však nemá v Karlových Varech pro příští sezónu smlouvu a klub s ním dle vyjádření generálního manažera Miroslava Vaňka nepočítá. Kraus si bude hledat nové angažmá.
20.4.Hurtaj do SlovanuÚtočník Ľubomír Hurtaj, který letošní sezónu končil na hostování ve švýcarském Lausanne, podepsal novou tříletou smlouvu se Slovanem Bratislava. Uvedly to oficální stránky klubu www.slovan.sk.
15.4.Alinč vyjednáváNěmecký klub Kölner Haie má zájem o další působení Jana Alinče v klubu a nyní s ním bude jednat o nové smlouvě. Uvedly to oficiální stránky klubu www.haie.de.
7.4.Nový SMS servisHC Energie Karlovy Vary ve vašem mobilu - I během letní pauzy můžete být stále s klubem vašeho srdce. Nové smlouvy, příchody, odchody, výměny a nejčerstvější novinky i bez připojení na internet. Stačí si objednat náš zbrusu nový SMS servis a ty nejaktuálnější zprávy dorazí bezpečně až do vaší kapsy. Jde o službu Chci další informace z klubu. Více ZDE.
5.4.OmluvaOmlouváme se všem návštěvníkům za úterní či středeční výpadek webu. Doména byla několik hodin nefunkční kvůli neočekávané nešetrné změně IP adres serverů našimi technickými partnery.
1.4.Fotosoutež - fináleNa www.arlh.cz si můžete prohlédnout finálové fotografie soutěže Rozhodčí v akci. Svými hlasy můžete ovlivnit konečné pořadí.