Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.4.Slovinci skórovaliEnergetici Matic Podlipnik a Sabahudin Kovačevič v sobotním utkání vstřelili branku Itálii, národní tým Slovinska přesto smutní. Po porážce 3:4 zůstává v IA divizi a na elitním MS 2019 na Slovensku si nezahraje. Více o utkání
24.4.KV Arena změní názevDomovský stánek karlovarské Energie změní poprvé v dějinách svůj název, z KV Areny bude nově Realistic Arena. Smlouva je s karlovarskou firmou podepsána na tři roky. Informoval o tom oficiální facebook KV Areny.
17.4.S Litvínovem od 18:00Poslední dvě kola baráže o extraligu se odehrají s jednotnými začátky utkání. Domácí páteční duel Energie tak odstartuje o půl hodiny později oproti původně plánovanému začátku, tj. v 18 hodin.
16.4.Frk v nominaciTrenér českého národního týmu Josef Jandač nominoval na domácí turnaj Carlson Hockey Games v Pardubicích celkem 34 hráčů, tři brankáře, jedenáct obránců a 20 útočníků. Mezi nimi nechybí ani karlovarský odchovanec Martin Frk, který si tak může po sezoně strávené v Detroitu odbýt reprezentační debut.
11.4.S fanoušky na KladnoKarlovarští fanoušci se vypravují společně autobusem na nedělní barážový zápas na Kladno. Sraz u KV Areny je v 13:30, cena za cestu činí 200 Kč. Více informací najdou zájemci na facebookové stránce Carlsbad Ultras.
9.4.S fanoušky na derbyKarlovarští fanoušci se vypravují společně autobusem na úterní barážový zápas do Litvínova. Sraz u KV Areny je v 15:30. Cena cesty je 150kč za osobu + 50kč za lístek. Hlásit se můžete klasicky na emailové adrese vyjezdy@carlsbadultras.cz. Více informací najdou zájemci na facebookové stránce Carlsbad Ultras.
9.4.V Litvínově v TVUtkání 7. kola baráže v Litvínově bude vysíláno na stanici ČT sport. Začátek utkání se proto mění na 17:20 hodin.
6.4.Tureček a Křemen za U17V nominaci české reprezentační sedmnáctky na Turnaj 5 zemí ve Švýcarsku jsou i dva karlovarští útočníci. Kromě Adama Křemena si v Basileji zahraje také David Tureček, který si tak odbyde premiéru v národním týmu.
3.4.Energetici v boji o MSTři energetici budou bojovat o nominaci na Mistrovství světa do 18 let. Do přípravného kempu české reprezentace dostali pozvánku obránci František Klejna a Filip Bernáth společně s útočníkem Otakarem Šikem.