Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2003 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.5.Rebolj do LitvínovaSlovinský obránce Miha Rebolj, jenž v minulosti působil v Karlových Varech, podepsal jednoletou smlouvu s Litvínovem. Uvedly to oficiální stránky klubu www.hokej-litvinov.cz.
23.5.Chlubna do RuskaBývalý útočník Karlových Varů Tomáš Chlubna přestupuje do Ruska. Po vynikající sezóně ve finském klubu JyP Jyväskylä následuje nedávného trenéra Karlových Varů Marka Sýkoru do celku ruské Superligy Metallurgu Magnitogorsk.
15.5.Hlavačka do FinskaFinský klub Ilves Tampere oficiálně zveřejnil zprávu, že novou posilou klubu se stává Martin Hlavačka. Nejproduktivnější obránce loňského ročníku extraligy tak definitivně opouští Karlovy Vary.
14.5.Řezníček do SpartyExplzeňský elitní obránce Josef Řezníček zakotvil na rok v bronzovém klubu letošní extraligy HC Sparta Praha. O šestatřicetiletého obránce se mimo Sparty ucházela také karlovarská Energie, Řezníček však dal přednost velmi lukrativní nabídce pražského klubu.
2.5.Opatovský v TrenčíněBývalý hráč Energie Martin Opatovský podepsal dvouletou smlouvu ve slovenské Dukle Trenčín.
1.5.Bednařík zůstáváÚtočník Lukáš Bednařík, který přišel do našeho klubu v průbehu minulého ročníku, bude v dresu HC Energie působit i v následující sezóně. David Balázs v klubu končí - podepsal totiž novou smlouvu s Litvínovem.