Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2004 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.5.Extraliga 2004/05Přinášíme kompletní rozlosování extraligového ročníku 2004/05.
28.5.Hlavačka do CSKAObránce Martin Hlavačka s největší pravděpodobností neposílí klub HC Energie Karlovy Vary. Hráč měl podle dostupných informací podepsat smlouvu s ruským celkem CSKA Moskva.
26.5.Odvážní mužiKapitán mužstva František Ptáček a šéf Fan clubu HC Energie Karlovy Vary dnes v pravé poledne vylosovali dva fandy karlovarského hokejového klubu, kteří absolvují týdenní program tréninků A mužstva HC Energie. Odvážnými muži, které čeká nelehký týden, jsou Milan Kapr z Františkových Lázní a Pavel Divíšek z Karlových Varů. Pokud oba projdou zdravotními testy, zapojí se v týdnu od 7. do 11. června do společné přípravy s karlovarskými hokejisty.
26.5.Extraliga rozlosovánaVe středu 26. května byl rozlosován nadcházející ročník Tipsport extraligy. V 1. kole se Energie Karlovy Vary 10. září střetne na domácím ledě s třineckými Oceláři.
26.5.Appel ve SlovanuÚtočník David Appel, který v sezóně 2001/02 odehrál 8 utkání za Karlovy Vary, je podle serveru hokej.cz na zkoušce ve Slovanu Bratislava, loňském mistru slovenské extraligy. Do konce srpna se rozhodne, zda s ním Slovan podepíše dlouhodobější kontrakt.
21.5.Z Rodina je SuurObránce s ruským pasem, pocházející z Estonska, Dmitry Rodin se oženil. Za manželku si vzal Estonku Laru a po svatbě převzal její příjmení Suur. V české extralize tak bude nyní vystupovat pod jménem Dmitry Suur.
20.5.Bohunický končíBývalý útočník Karlových Varů Peter Bohunický končí své působení v druhé nejvzšší švýcarské soutěži NLB, kde oblékal dres klubu EHC Chur. Podle našich informací hráč určitě nebude v příští sezóně působit ve Švýcarsku.
14.5.Trenér hodnotí TopolihoNa oficiálních stránkách klubu HC Košice www.hckosice.sk hodnotil uplynulou sezónu dnes už bývalý košický trenér Róbert Spišák. O předsezónní posile z Karlových Varů Marku Topolim řekl následující: Nenápadný, ale platný obránce. Vždy důrazný, ale měl by zapracovat na včasné a přesné rozehrávce.
14.5.Mainer do ChomutovaČtyřiatřicetiletý obránce Petr Mainer, který v Karlových Varech odehrál sezónu 1996/97, opustil Kometu Brno a stal se posilou prvoligového klubu KLH Chomutov. Uvedly to oficiální stránky klubu www.klhchomutov.cz.
13.5.Rulík k reprezentaciKarlovarský asistent Radim Rulík bude jedním ze dvou asistentů reprezentačního trenéra Ivana Hlinky. S ním se zná již z působení v ruském Omsku. Druhým asistentem se stal slávistický Ondřej Weissman.
13.5.PRO FANOUŠKYPřinášíme aktuální informace k permanentním vstupenkám pro nadcházející sezónu 2004/05.