Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.5.Harant do ŠvédskaSlovenský obránce Tomáš Harant, který za Energii nastupoval v sezóně 2004/05, odchází z Č. Budějovic do švédské Mory. Informaci přinesl server hokej.cz.
29.5.Ptejte se ...Podílejte se na rozhovoru s Aloisem Hadamczikem!
26.5.SetkáníDnes od 18 hodin se v restauraci Morava ve Staré Roli uskuteční setkání fanoušků s vedením karlovarského klubu.
23.5.Bývalý karlovarský kapitán František Ptáček zůstává i nadále sparťanem. S mistrem extraligy podepsal novou čtyřletou smlouvu. Informaci přinesl server hcsparta.cz.
16.5.Alinč do KrefelduÚtočník Jan Alinč, jenž v závěru letošní sezony hájil barvy Kolína, oblékne i v příští sezoně dres německého klubu. Novou smlouvu uzavřel s klubem Krefeld Pinguine. Informaci přinesly stránky www.krefeld-pinguine.de.
11.5.10. sraz fanouškůVe dnech 6.-9. července 2006 se v Liberci uskuteční 10. sraz hokejových fanoušků. Více informací na www.tigerec.cz.
9.5.Nová hymnaKlub HC Energie nabízí svým fanouškům k posouzení návrh na novou hymnu. Skladbu ve formátu mp3 stahujte zde. Svůj názor můžete vyjádřit v naší anketě.
9.5.Do článku o příchodu slovenských posil Rumpela a Barana jsme doplnili vyjádření výkonného ředitele Bronislava Píši o jejich úloze v týmu HC Energie.
7.5.Do Karlových Varů míří dvě mladé slovenské posily. K Energii se připojí nadějný kanonýr Jakub Rumpel a střední útočník Martin Baran. Další info připravujeme.
5.5.Hokejový šampionátNa adrese www.hokej.info si můžete objednat SMS servis ze zápasů české reprezentace. Na www.onlajny.cz můžete sledovat online všechny zápasy mistrovství světa.
3.5.Soutež pro sázejícíVyhrajte nejméně 50 euro tím, že se pouze přihlásíte na svůj sázkařský účet u Bet-at-home! Navíc, když v jednom dni nikdo nevyhraje, přesouvá se 50 euro do jackpotu na další den. Jednodušší už to být nemůže. Více informací o soutěži najdete na Bet-at-home.com, kde se můžete také pro internetové sázení zaregistrovat.
3.5.Bývalí karlovarští trenéři povedou mládežnické reprezentace. Někdejší kouč varské juniorky Vladimír Bednář převzal po Radimu Rulíkovi tým do 20 let. Osmnáctileté povede bývalý asistent u prvního týmu Martin Pešout.
1.5.16 zápasů vyprodanýchUž 16 zápasů z celkového počtu 56 je vyprodaných na mistrovství světa v ledním hokeji, které začíná 5. května v lotyšské Rize. Nejaktivněji si zatím počínají ve skupování vstupenek kromě Lotyšů také Rusové a Bělorusové. Společnost eSports.cz ve spolupráci s oficiálními stránkami českého hokeje hokej.cz přinese on-line přenosy ze všech 56 zápasů. Sledovat je budete moci ZDE.
1.5.Stejně tak jako ve dvou předešlých letech i letos otevírá Jiří Holeček společně s Romanem Višňákem svou mezinárodní brankářskou akademii. Pokud byste měli zájem se na ní přihlásit, máte tak poslední možnost, zbývá několik posledních míst. Více informací naleznete na goalie-academy.com.