Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2005 byly zveřejněny tyto aktuality:

23.6.Bacul do VsetínaBývalý karlovarský útočníku a aktuální mistr polské ligy Robin Bacul posílí v nové extraligové sezóně hokejisty Vsetínu. Informaci přinesl server hokej.idnes.cz
23.6.Rulík trenérem ČR "20"Bývalý karlovararský kouč Radim Rulík byl dnes potvrzen do role hlavního trenéra národního mužstva do dvaceti let.
22.6.Profesionální sudíHistorický průlom zažívá česká extraliga! Od příští sezony budou v nejvyšší soutěži působit tři profesionální rozhodčí. Dlouho připravovaný krok dnes potvrdila Asociace profesionálních klubů ledního hokeje na svém zasedání v Karlových Varech. Profesionály s píšťalkou se stanou velezkušený mezinárodní sudí Milan Minář, Radek Husička a loni nováček v extralize, bývalý reprezentant v hokeji, Martin Smeták.
20.6.Rozhovor s architektem plánované víceúčelové haly v Karlových Varech přináší dnešní Mladá fronta.
17.6.Vary podruhé vyhrályDruhé vítězství na fotbalovém turnaji ve Zlíně vybojovali karlovarští hokejisté v souboji s Nowym Targem. Západočeši vyhráli 4:1, všechny branky zaznamenal nejlepší kanonýr dosavadního průběhu turnaje Václav Skuhravý. Energetikům zbývá ještě odehrát zápas se Vsetínem.
17.6.Schůze fanklubu1. července se v baru "U Vaňka" v Karlových Varech - Dvorech uskuteční schůze fanklubu HC Energie Karlovy Vary. Účast všech členů fanklubu je povinná!
15.6.Z hokejistů fotbalistéTradičního fotbalového turnaje ve Zlíně-Malenovicích se letos opět zúčastní i hráči HC Energie. V průběhu čtvrtku a pátku se utkají se Zlínem, Třincem, Vsetínem a polským Nowym Targem. Karlovarští se budou pokoušet vylepšit loňské poslední místo.
7.6.Profesionální rozhodčí?K zásadní změně, která by měla pozitivně ovlivnit výkony rozhodčích, chce sáhnout komise rozhodčích. V rámci pilotního projektu by v příštím extraligovém ročníku měli působit tři profesionální sudí. Návrh se bude projednávat 22. června na zasedání APK v Karlových Varech. O tématu můžete hlasovat v anketě.