Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.6.V sekci "Zápasy" byly upřesněny začátky přípravných utkání HC Energie v letním období.
16.6.Hlasujte pro arénuV dnešních Karlovarských novinách naleznete aktuální informace k plánované výstavbě nové arény v Karlových Varech. Pokud souhlasíte s tím, aby se postavila nová aréna, pošlete textovou SMS zprávu ve tvaru: HLA HALA ANO na tel. cislo 9001104. Jedna zpráva stojí 4 Kč.
12.6.FOTBAL ONLINE!Jako dárek všem fanouškům za přízeň v uplynulé sezoně připravila společnost eSports.cz online přenosy ze všech utkání fotbalového mistrovství. V práci, doma nebo na dovolené nalaďte www.onlajny.cz.
12.6.Sejejs trenéremBývalý karlovarský obránce Normunds Sejejs se stal novým trenérem týmu lotyšského mistra Riga 2000. Informaci přinesl server sportsnews.lv.
3.6.Čechmánek do ŠvédskaBývalý karlovarský brankář Roman Čechmánek přestupuje z Hamburku do týmu semifinalisty švédské ligy z Linköpingu.
2.6.Rozlosování DOR a JUNJiž nyní si můžete prohlédnout rozpis zápasů extraligy JUNIORŮ i rozpis extraligy DOROSTU pro nadcházející ročník.
1.6.Jarina do MinskuBrankář Kamil Jarina, který v minulosti odchytal několik zápasů za Karlovy Vary, odchází do týmu finalisty běloruské ligy Dynamo Minsk. Uvedl to server eurohockey.net.