Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.6.Mezinárodní sledge hokejový turnaj v Ostrově vyhrál A-tým SKV Sharks Karlovy Vary, který ve finále porazil výběr České sledge hokejové ligy 2:1. Podrobnosti o celém turnaji přineseme v pondělí večer.
29.6.Rulíkova hokejová školaBývalý trenér Plzně a asistent juniorských i seniorských mistrů světa Radim Rulík pořádá v Ostrově nad Ohří v červenci hokejovou školu. Uskuteční se v termínu od 13.-19.7. a je určena pro ročníky narození 1985 až 1998. Více informací naleznete na webu Ostrov hokeje.
27.6.Unikátní DVDMezinárodní hokejová federace IIHF ve spolupráci se Slovenskou televizí vydala na DVD dokument ke 100 letům ledního hokeje, který připomíná nejvýznamnější události hokejové historie včetně zápasů Československa se Sovětským svazem v roce 1969. DVD je nyní k dostání na Marken.cz za 369 Kč.
26.6.Ještě tento pátek 27. června můžete až do 16:30 zakoupit v kanceláři pana Holého na zimním stadionu permanentní vstupenky na následující sezónu. Po klubové dovolené Vám budeme opět plně k dispozici od 21. července. Více o permanentkách.
22.6.Soupeř Energie z finále extraligy, HC Slavia Praha, vydal v minulých týdnech DVD mapující cestu Pražanů za ziskem titulu. Na DVD samozřejmě nechybí ani podrobný přehled finálových bojů. DVD HC Slavia - Mistr extraligy 2007-2008 můžete objednávat na Marken.cz.
19.6.Turnaj fanouškůJiž tuto sobotu a neděli se sejdou fanoušci HC Energie, aby na hřišti v Královském Poříčí předvedli své fotbalové umění. Více o zajímavém setkání sportovních příznivců najdete na webu fotbalového turnaje.
18.6.Energetici na fotbaleDalší fotbalové utkání sehrají v rámci své letní přípravy hokejisté HC Energie ve čtvrtek od 17 hodin na hřišti v Dalovicích. Soupeřem jim budou místní fotbalisté. Všichni fanoušci jsou vítáni.
15.6.Nové foto A týmuVe fotogalerii jsou přidány nové fotografie z přátelského fotbalového utkání mezi HC Energií a fotbalisty TJ Jáchymova.
10.6.WallpaperyDalší dva nové wallpapery z vicemistrovské edice jsme pro vás připravili v sekci download. Na plochu si tentokrát můžete umístit reprezentační útočníky Petra Kumstáta a Františka Skladaného.
3.6. Marken.czNa Marken.cz si můžete koupit Oficiální program mistrovství světa v Kanadě za 249 Kč. Ve stejném obchodě je stále k mání kniha Lední hokej ve městě horkých pramenů za 390 Kč.