Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.6.PermanentkyPozor! V pátek 29.6. mají permanentkáři ze sezony 2011/12 poslední možnost využít svého předkupního práva a získat novou permanentku za výhodnější cenu.
25.6.Lučka do ChomutovaObránce Martin Lučka, který v minulé sezoně působil v Energii formou hostování ze Zlína, se dohodl na ročním hostování s Piráty Chomutov.
24.6.Frk draftován!Karlovarský odchovanec Martin Frk úspěšně prošel vstupním draftem do NHL. Na 49. místě si jej vybral Detroit. Loni si podobný úspěch užil brankář David Honzík (71. pozice). Prozatím nejvýše draftovaným odchovancem Energie byl v roce 2003 na 36. místě Vojtěch Polák. Vůbec nejvýše draftovaným rodilým Karlovarákem byl v roce 1980 na 7. místě Rick Lanz.
23.6.Zlatá hokejkaVítězem Zlaté hokejky byl v karlovarském Grandhotelu Pupp vyhlášen Patrik Eliáš. Nejlepší z energetiků, Petr Kumstát, v žebříčku sestavovaném experty, novináři a trenéry skončil na 38. místě.
21.6.Příprava s PirátyEnergie v přípravě přece jen narazí na Piráty Chomutov. Po úterním zrušení obou utkání se kluby dohodly na sehrání alespoň prvního utkání, tedy 9. srpna v KV Areně. Aktualizovaný rozpis přípravy.
19.6.Přípravné zápasyVzhledem k účasti Chomutova v European Trophy byly zrušeny oba jeho přípravné zápasy s Energií. Klub se snaží najít náhradní soupeře. Ke změnám termínů došlo i v turnaji O pohár prezidenta Baškortostánu. Mužstvo Nižněkamsku nahradil Metalurg Novokuzněck. Prohlédněte si aktualizovaný rozpis přípravných utkání.
18.6.Hokejové aukceNa sportaukce.cz probíhají mimo aukcí klubových dresů nebo českých reprezentačních (hokejbalových) dresů též aukce hraných dresů Romana Čechmánka či Josefa Vašíčka, hokejky Jana Marka a oficiální české vlajky z olympiády.
18.6.MS v hokejbaleOd pondělí 18.6. do soboty 23.6. probíhá v Písku a Strakonicích MS v hokejbale juniorů ve třech věkových kategoriích. Bližší informace naleznete na wjc2012.com.
12.6.ZŠ VrbiceEnergetici minulý týden na Moravě kromě tréninku stihli navštívit i školáky ze ZŠ Vrbice. Besedy a autogramiády se zúčastnili Lukáš Mensator, Václav Skuhravý, Petr Kumstát a trenér Martin Pešout. Na stránkách školy si můžete prohlédnout fotografie.
8.6.Schůze fanklubuFan Club Karlovarského Hokeje dnes pořádá schůzi od 18:00 ve Staré Roli v baru Morava (Závodu míru 851/81) a k účasti zve i širokou veřejnost.
7.6.Energie - Vrbice 4:2Energetici v rámci břeclavského soustředění sehráli přátelské fotbalové utkání s FK Vrbice. Díky brankám Kumstáta (2x), Skuhravého a Vachovce zvítězili 4:2.
2.6.Foto z autogramiádyV galerii si můžete prohlédnout fotografie z páteční autogramiády v KV Areně.