Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.6.Prohra v SedleciMladíci Energie sehráli přátelské utkání s týmem složeným z bývalých hvězd AC Sparta doplněným hráči ze Sedlece. Energetici vedli už 2:0, ale jejich soupeř otočil výsledek především díky dvěma brankám "Bombera" Tomáše Skuhravého na konečné skóre 2:3. Více informací přineseme v pondělí.
27.6.A tým s Dalovicemi smírHokejisté A týmu se představili v Dalovicích, kde si to na fotbalovém pažitu rozdali s místní Čechií. Utkání skončilo smírně 2:2. Branky vstřelili Zaťovič a Gulaši.
24.6.Změny v přípravěV rozpisu přípravných utkání A-týmu došlo k několika změnám. Byly upraveny časy některých utkání a přibyl zápas s italským celkem Sterzing Broncos.
24.6.V Sedleci od 13 hod.Fotbalové utkání v TJ KSNP Sedlec – HC Energie odstartuje v neděli 30. června ve 13 hodin.
20.6.Energie na fotbaleHokejisté HC Energie se představili během přípravy v Hroznětíně, kde si to rozdali s místní Olympií. Utkání nakonec vyhrál domácí celek poměrem 5:3.
14.6.Rozpis ELHV sekci A-tým -> Zápasy naleznete rozpis utkání HC Energie v Tipsport extralize 2013/14. V rozpisu bude dále docházet ke změnám vinou vysílání TV a programu v multifunkčních arénách.
11.6.Změna otevírací dobyProdejna All Sports v KV Areně (fanshop) má v období mimo hokejovou sezonu otevřeno po-pá 11:00 - 18:00. O víkendech je zavřeno.
10.6.Pech do SpartyBývalý energetik Lukáš Pech podepsal smlouvu s HC Sparta Praha. Informaci přinesl web hcsparta.cz.