Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2003 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.7.Energetici na leděDo druhého týdne přípravy na ledě dnes vstupují hokejisté Energie. Tréninky se konají každý den od 9:30 do 12, kdy jsou hráči rozděleni na dvě skupiny, a druhá, společná část pak je od 17:00. K aktuální fázi přípravy chystáme podrobnější informace. K prvnímu zápasu vyjedou Karlovarští v pátek večer v Kladně.
22.7.Votruba trenérem ČíňanůBývalý asistent trenéra Marka Sýkory Jan Votruba bude v nadcházející sezóně působit v roli trenéra čínského reprezentačního družstva.
19.7.Energetici druzí !Výběr hráčů HC Energie Karlovy Vary obsadil druhé místo na tradičním turnaji v Bochově. Ve velmi dobře obsazeném turnaji týmu hrajících převážně nejvyšší okresní soutěž (okresní přebor) vyhráli domácí hráči TJ Sokol Bochov "A"
17.7.Pochvala od odborníků
V hodnocení extraligových webů týdeníku Gól je kladně hodnocena webová prezentace hokejkv.cz. Grafika karlovarských stránek je podle autora článku průměrná (nejlépe dopadly weby Českých Budějovic a Liberce), zatímco informace byly hodnoceny jako jedny z nejlepších!
16.7.Michal Mařík (28), bývalý brankář Plzně, Karlových Varů, Českých Budějovic a Zlína, opouští Havířov a odchází na roční hostování do Litvínova. Za tehdejší Becherovku odchytal Mařík sedm zápasů v sezóně 1997/98.
5.7.Bláha do EpinaluObránce Pavel Bláha, který hrál v letech 1994/99 za Karlovy Vary na třech různých úrovních (2.liga, 1.liga, extraliga), bude v příští sezóně působit v týmu nováčka nejvyšší francouzské soutěže "Super 16" Les Dauphins d`Epinal. V loňském roce hrál druhou ligu za Jindřichův Hradec.