Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

7.7.Permanentky v prodeji opět od 27. července - S koncem června byla uzavřena druhá fáze prodeje permanentních vstupenek na novou extraligovou sezonu. V další fázi už bude probíhat volný prodej pro všechny zájemce bez omezení. Třetí fáze startuje 27. července. Více v záložce Vstupenky.
4.7.Pokud jste se v horkém létě vnořili do víru filmového festivalu a chtěli byste zároveň přispět na dobrou věc, doporučujeme Vám v pátek 9. července od 15:00 vyrazit do Březové u Karlových Varů. V místním kempu se koná rockový Voskar Fest. Všechny kapely zde vystupují bez nároku na honorář a celý výtěžek ze vstupného věnují pořadatelé na nákup speciálního skůtru pro tělesně postiženého kamaráda Davida Zapletala. Více o akci zde.
3.7.MS v inline hokejiDnes startuje na Zimním stadionu v Berouně mistrovství světa v in-line hokeji 2010 organizace FIRS. Ženský turnaj zahájí utkání Kanady proti Finsku od 13:30. České reprezentantky vstoupí do šampionátu také dnes, a to od 18:00, kdy se postaví proti Číně. Všechny zápasy vám budeme tradičně přenášet prostřednictvím www.onlajny.cz. Nezapomňte také navštívit oficiální stránky celého mistrovství www.beroun2010.com.