Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.7.FanshopOd 1. srpna je prodejna ALL SPORTS v KV Areně otevřena i každou sobotu, konkrétně od 10 do 17 hodin.
31.7.Frk podepsal v DetroituKarlovarský odchovanec Martin Frk podepsal tříletou nováčkovskou smlouvu s Detroitem, uvedl to oficiální web klubu. Příští ročník však talentovaný útočník odehraje i nadále v Halifaxu, kde již dvě sezony působí.
27.7.Přenosy z LOHOlympijské hry startují! Více než 1000 podrobných on-line přenosů napříč všemi disciplinami a událostmi můžete sledovat na Onlajny.com.
27.7.Příprava juniorůV sekci mládež jsme zveřejnili rozpis přípravných zápasů juniorů obsahující i zápasy Vemex Cupu a Světového poháru juniorů v Omsku.
25.7.Výjezd do NěmeckaKarlovarský fanklub pořádá výjezd na zápasy Energie v rámci přípravného turnaje v německém Landshutu. Podrobnosti naleznete na webu www.kfce.cz.
21.7.Kurz pro rozhodčíNa konci srpna se v Sokolově uskuteční kurz rozhodčích ledního hokeje (III. a II. třídy a pomocných funkcí). Zájemci stáhněte si podrobnější informace a přihlášku.
18.7.Soutěž s SharksNa stránkách karlovarských sledge-hokejistů můžete soutěžit o podepsané dresy Sharks. Se zodpovězením soutěžní otázky by žádný věrný fanoušek Energie neměl mít problém.