Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.7.Turnaj fanouškůV sobotu 3.8. se v Karlových Varech - Doubí (sportovní areál nohejbalového klubu Liapor Doubí) uskuteční již šestý ročník Turnaje hokejových fanoušků v malé kopané. Veškeré informace naleznete na webu nebo na Facebooku.
31.7.Kraft končíBývalý energetik a člen stříbrného kádru ze sezony 2007/08 Milan Kraft se nevešel do kádru Chomutova, kde má platnou smlouvu, a rozhodl se ukončit aktivní kariéru. Informaci přinesly oficiální stránky klubu.
25.7.Čísla dresůV soupisce nyní naleznete aktualizovaná čísla dresů včetně všech nových posil.
25.7.Soutěž prodlouženaSoutěž Nakresli Karlose, ve které můžete vyhrát dres s Vaším jménem a další ceny z fanshopu HC Energie, byla prodloužena. Své výtvory můžete posílat až do konce srpna.
17.7.Olympijský hokejExkluzivně na Marken.cz, největším českém internetovém obchodě se sportovními knihami a DVD, můžete nyní za speciální cenu 199 Kč získat knihu Velké okamžiky ledního hokeje 2, popisující kompletní historii českého a československého hokeje na olympijských turnajích!