Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.8.Skuhravý v reprezentaciÚtočník Václav Skuhravý si opět zahraje v národním dresu. Trenér Alois Hadamczik jej povolal na úvodní turnaj série Euro Hockey Tour v Libeci. Národní tým totiž opustili další zranění hráči Václav Varaďa, Marek Tomica a Martin Čech. Společně se Skuhravým si na turnaji zahrají liberečtí hráči Václav Pletka a Lukáš Zíb.
27.8.Varská redakce zlatá!Redakce oficiálních stránek www.hokejkv.cz zvítězila ve 4. ročníku prestižní ankety Zlatý Gregor v kategorii o nejlepší redakci webových stránek v konkurenci dalších 25 oficiálních sportovních webů spravovaných společností eSports.cz. Na druhém místě skončila redakce ihcpisek.cz, třetí pak byla redakce hcplzen.cz. Zlatého Gregora v nejprestižnější kategorii Redaktor roku získal v konkurenci 165 redaktorů Michael Mareš z hc-slavia.cz, karlovarský Michal Slavík obsadil 4. místo. Zlatým Gregorem v sezóně 2004/05 byl Karel Psohlavec, současný šéfredaktor karlovarského webu.
21.8.V posledním měsíci jste měli možnost vyjádřit se v anketě k novým zeleným dresům. Celkem hlasovalo 746 unikátních IP a zde jsou již výsledky:
Ponechat tmavě červené a bílé - 346 hl. (46%)
Měly by nahradit červenou sadu - 320 hl. (43%)
Měly by být třetí sadou dresů - 80 hl. (11%)
V nové anketě můžete hlasovat o vítězi letní fotosoutěže, jenž získá permanentku. Hlasování uzavřeme 3.9.
20.8.On-line přenosySpolečnost eSports.cz přináší na serveru www.onlajny.cz podrobné on-line přenosy ze tří nejvyšších fotbalových soutěží a v nejbližší době zde najdete i tři nejvyšší hokejové soutěže.
19.8.Lotyšský obránce Guntis Galvinš, který byl v létě na zkoušce v Karlových Varech, podepsal roční smlouvu se Vsetínem. Valachům v září pomůže i další bývalý energetik Róbert Tomík. Informace přinesl web hcvsetin.cz
19.8.Polygon Cup
Čtvrtek
Wolfsburg - Krakow 3:1
Nitra - Štrasburk 5:0
Chabarovsk - Energie 1:3

Pátek
Chabarovsk-Wolfsburg 3:2
Štrasburk - Krakow 4:6
Nitra - Energie 2:0

Sobota
Krakow - Energie 2:9
Nitra - Chabarovsk 2:3
Wolfsburg-Štrasburk 3:1

19.8.Turnaj dorostuJiž pátý ročník turnaje dorostu "O pohár hejtmana karlovarského kraje" hostil tento víkend karlovarský zimní stadion. Konečné pořadí:
1. Zlín
2. Plzeň
3. Olomouc
4. Karlovy Vary
5. Ústí n. L.
Podrobné info a fotografie z turnaje připravujeme.
18.8.FotosoutěžPozor! Letní fotosoutěž o permanentní vstupenku, dresy a další hodnotné ceny se chýlí ke konci. Již jen do neděle můžete posílat své snímky z dovolené či procházky plné Energie. Šance na výhru je stále vysoká. Podrobná pravidla naleznete zde.
18.8.Výsledky Polygon Cupu
Čtvrtek
Wolfsburg - Krakow 3:1
Nitra - Štrasburk 5:0
Chabarovsk - Energie 1:3

Pátek
Chabarovsk-Wolfsburg 3:2
Štrasburk - Krakow 4:6
Nitra - Energie 2:0

Sobotní utkání Energie s Krakowem začíná oproti původnímu plánu o půl hodiny dříve, tedy ve 14:00.

17.8.Výsledky Polygon Cupu
Čtvrtek
Wolfsburg - Krakow 3:1
Nitra - Štrasburk 5:0
Chabarovsk - Energie 1:3
3.8.Konkurs na hlasateleHC Energie Karlovy Vary vyhlašuje konkurz na hlasatele při hokejových utkáních na zimním stadionu v Karlových Varech. Více informací