Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2007 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.8.POZOR ZMĚNA!Postup energetiků do finále letního poháru znamená další úpravy v rozpise zbývajících přípravných zápasů. Finálový duel 4. září v Chrudimi s Pardubicemi nahradí původně plánovaný souboj s Libercem. Poslední změnou je výměna pořadatelství zápasu s Českými Budějovicemi. S Jihočechy si totiž v generálce na extraligu zahraje Energie DOMA ve čtvrtek od 17 hodin. Upravený rozpis naleznate pod záložkou Zápasy.
28.8.Energie v TVV pondělí 3.9. nabídne kanál ČT4 od 20:00 pořad Před hokejovou extraligou zaměřený na Energii Karlovy Vary. Reprízu můžete sledovat druhý den od 9:50. Více v rubrice HC Energie v TV.
28.8.FináleTipsport Hockey Cupu sehraje Energie v úterý 4.9. od 17:00 na zimním stadionu v Chrudimi. Přímý přenos můžete sledovat na kanále ČT2.
24.8.Čtyřikrát v řadě domaPřinášíme aktualizovaný rozpis O2 extraligy 2007/08. Vedle několika dílčích změn v začátcích zápasů jsou nejpodstatnější výměny pořadatelství ze začátku sezóny. Díky nim sehrají energetici první čtyři duely nového ročníku na vlastním kluzišti.
23.8.Semifinálové utkání Tipsport Hockey Cupu sehrají karlovarští hokejisté v Českých Budějovicích v úterý 28. srpna. Začátek střetnutí je naplánován na 17:00.
21.8.Připravujete se na začátek extraligy? Připravte i svůj počítač. Novou tapetu na plochu s programem utkání na září si můžete stáhnout zde.
21.8.Změna termínuUtkání Energie s reprezentační dvacítkou se oproti původnímu plánu neuskuteční ve středu, ale už v pondělí 27. srpna od 18:00 hodin!
18.8.Hokejisté Eisbärenu Berlín deklasovali v posledním zápase turnaje Four Points Cup domácí Drážďany 6:1 a zajistili si tak vítězství v celém klání. Energie je druhá pouze zásluhou horšího skóre.
18.8.Fotografie z turnaje Four Points Cup v Drážďanech si můžete prohlédnout na webu hostitelského klubu na adrese www.eisloewen.de.
16.8.Aukce repre dresů!Na serveru aukce.esports.cz naleznete jedinečnou akci hraných reprezentačních dresů in-line hokejistů, ve kterých čeští hráči získali na mistrovství světa zlaté medaile. Vstoupit přímo do aukce můžete zde.
15.8.Ptejte se koučePo dohodě s Ing. Zdeňkem Venerou jsme v zájmu zachování vysoké úrovně omezili přístup k rubrice "Kouč odpovídá." Pro položení dotazu je nyní třeba zadat platné jméno a autorizační kód, který obdržíte při registraci. Již registrovaní uživatelé v rubrice "Ptejte se vedení" mohou samozřejmě využít svých stávajících autorizačních údajů.
14.8.Příprava juniorůV rámci přípravy na novou sezonu se v uplynulém víkendu junioři Energie zúčastnili 30. ročníku memoriálu Josefa Šatného. Výhrou nad Litvínovem (7:2) a Plzní (1:0) si zajistili druhé místo, nestačili pouze na mladíky Sparty (3:4), kteří se radovali z celkového prvenství.