Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.8.Junioři opět vítězníJunioři Energie si v Omsku připsali druhé vítězství nad silným soupeřem. Po včerejším skalpu švédského Malmö dnes 1:0 porazili juniorský tým Dynama Minsk (Bělorusko), který hraje pod názvem Dynamo Shinnik. Jedinou branku utkání vstřelil Martin Funk, Vladislav Habal opět udržel čisté konto. Podrobnosti přineseme ve večerních hodinách.
29.8.Rozpis extraligyRozpis extraligových utkání HC Energie naleznete v sekci Zápasy.
21.8.Hejtmanský pohár den IIVýsledky druhého dne turnaje O pohár hejtmana Karlovarského kraje: Energie KV - Vítkovice 2:4; Slavia - Köln 2:6; Litvínov - Ufa 5:2; Kladno - Hradec Králové 4:4; Köln - Energie KV 1:1; Vítkovice - Slavia 2:5; Ufa - Kladno 2:7; Litvínov - Hradec Králové 4:2.
19.8.Hejtmanský pohár den IVýsledky prvního dne turnaje O pohár hejtmana Karlovarského kraje: Energie - Slavia 3:2, Kladno - Litvínov 3:2, Vítkovice - Köln 3:2, Hradec Králové - Ufa 7:1. Ve fotogalerii jsou obrázky z prvního hracího dne.
16.8.Už je to sedm letNa legendárního českého hokejistu a trenéra Ivana Hlinku vzpomínají v Karlových Varech i v Litvínově. Před sedmi lety, 16. srpna 2004, zemřel při tragické dopravní nehodě u Karlových Varů.
V pondělí odpoledne jeho památku u pomníku na místě tragické nehody uctili hokejisté ruského týmu Salavat Julajev Ufa. Tréner týmu Sergei Mikhalyov při této příležitosti pronesl několik slov a připoměl sobě i hráčům Ufy společné souboje s Ivanem Hlinkou na ledě. Na toho vzpomínali také někteří čeští hráči, kteří v současné době oblékají dres ruského týmu.Ve fotogalerii je několik snímků.
8.8.Memoriál Ivana HlinkyV nominaci na Memoriál Ivana Hlinky, ve kterém se utkají reprezentační celky do 18 let, je i varský útočník Matěj Zadražil. Online přenosy můžete sledovat na onlajny.cz, Češi hrají v pondělí se Švýcarskem, v úterý s Kanadou a ve středu se Švédskem, vše v Břeclavi od 19:00. V pátek a sobotu se hraje o umístění.
7.8.Nové fotogalerieDo fotogalerie jsme zařadili obrázky z utkání mladšího dorostu a Chomutova a také několik snímků z turnaje fanoušků v Merklíně.
5.8.Poslední autogramiádaPoslední možnost získat podpis hokejistů HC Energie mají fanoušci 6. srpna v Merklíně. Autogramiáda k příležitosti fotbalového turnaje fanoušků proběhne od 15:00 v areálu fotbalového hřiště.
1.8.Vstupné na ChomutovKLH Chomutov na svých stránkách oznámil, že na první utkání přípravy Chomutov - Energie nebude vybírat vstupné. Z důvodu očekávaného velkého zájmu doporučujeme zájemcům o návštěvu utkání dorazit v dostatečném předstihu.