Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.8.Foto z UfyNa stránkách hcsalavat.ru si můžete prohlédnout snímky z utkání Ufa - Energie a Novokuzněck - Energie.
29.8.Jáchymov na Marken.czZ olympiády do pekla uranových dolů. Příběh Bohumila Modrého, hvězdného brankáře československého hokejového týmu, který nemohl uniknout svévoli komunistického režimu, nyní v knize Jáchymov na Marken.cz.
28.8.Skalica nepřijedeHK 36 Skalica se nezúčastní nadcházejícího turnaje v Ufě. Nahradí ji mistr druhé nejvyšší ruské soutěže (Vyšaja liga) Toros Něftekamsk, který je zároveň farmou Ufy. S Energií se střetne 1. září v 9:00 SELČ.
18.8.Hejtmanský pohárKonečné výsledky 2. hracího dne: Energie - Rosenheim 5:0 (2x Beránek, Rubeš, Kozák, Čejka), Hradec Králové - Vítkovice 2:8 (Jebavý, Gančařík - Škutchan, 2x Schwarz, 2x Kafka, Illeš, Churý, Rudl), Plzeň - Rosenheim 6:1 (2x Krliš, Uhlík, Holý, Švarc, Čadek - Heidenreich), Energie - Vítkovice 1:3, Hradec Králové - Plzeň 1:2 (Drašnar - Opava, Michel).
12.8.Hluchý končíJeden z členů zlatého a stříbrného kádru Energie, útočník Milan Hluchý, předčasně ukončil hráčskou kariéru. Usadil se v Karlových Varech a chce se věnovat fyzioterapii. Informaci přinesl server Hokej.cz.
6.8.Kanaďané už trénujíDo tréninku A-týmu se zapojily obě kanadské posily. Aktuální fota Dustina Kohna a Matta Keitha naleznete v jejich hráčských kartách.
4.8.Školení pravidel MHLV sobotu před polednem absolvoval juniorský tým HC Energie školení o pravidlech a posuzování faulů v MHL. Přednášel jim moskevský sudí z KHL a MHL Alexej Anisimov. Několik snímků přinášíme v galerii.