Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.9.V Pardubicích od 18:00Na žádost pardubického klubu došlo k posunutí začátku 14. kola o jednu hodinu. Duel HC Moeller Pardubice - HC Energie tak začne 12. října v 18:00.
23.9.Poslední den aukce dresů! - Jen do úterní 16. hodiny můžete bojovat o originální hrané dresy z loňské stříbrné sezony. VSTUP DO AUKCE.
22.9.Tipovačka s DragonemPrvním vítězem Tipovačky s Hitrádiem Dragon se stal pan Vladislav Kinčok. Výherce si může v pátek před zápasem vyzvednout dvě vstupenky na utkání s Libercem a další dárky přímo u promoteamu Hitrádia Dragon.
22.9.Na Spartě od 17:00Drobné změny doznal rozpis karlovarských zápasů. Utkání 11. kola na pražské Spartě se odehraje oproti původnímu plánu o hodinu dříve, tedy od 17:00.
21.9.Do galerie jsme přidali několik fotografií ze sobotního utkání dorostenců proti Šumperku.
20.9.V sekci Historie - týmová fota si prohlédněte nový společný snímek energetiků pro sezonu 2008/09.
19.9.Odstávka serveruPo půlnoci z pátku na sobotu dojde k první ze dvou plánovaných odstávek serveru kvůli zvýšení jeho výkonu. Za krátkodobou nedostupnost webu se omlouváme.
16.9.Energie bez PechaKarlovarští hokejisté se budou muset až do poloviny října obejít bez služeb Lukáše Pecha. „Lukáš je mimo hru, protože prodělal operaci slepého střeva,“ referuje lékař mužstva Budín a pokračuje: „Lukáš si stěžoval na křeče v oblasti břicha, ale jinak se u něj neprojevovaly žádné příznaky zánětu. Poslal jsem ho na vyšetření a rovnou si ho tam nechali. Později mi kolega Vinš telefonoval, že už je po operaci,“ uzavírá.
14.9.Do Litvínova s fanklubem - Karlovarský fanklub vypravuje autobusy na páteční utkání v Litvínově. Odjezd je plánován na 15:15 (pátek, 19. září). Případě zájmu se nezapomeňte závazně přihlásit u členů fanklubu během úterního derby s Plzní.
14.9.Fotografie z pátečního utkání juniorů s Třebíčí naleznete zde.
12.9.Fota ze ZlínaSnímky z čtvrteční předehrávky druhého kola ve Zlíně si můžete prohlédnout v galerii.
9.9.Kouč opět odpovídá!Se zahájením extraligové sezony startuje i naše úspěšná rubrika, ve které můžete klást své otázky trenéru Energie Josefu Palečkovi. Jako obvykle je k položení otázky potřebný autorizační kód, jenž získáte po registraci. Registrace z minulých sezon zůstávají samozřejmě v platnosti.
9.9.DresyV sekci Informace o klubu si prohlédněte extraligové dresy pro sezonu 2008/09.
7.9.Energie v DeníkuNezapomeňte, že úterní Karlovarský deník přináší velkou hokejovou přílohu. Těšit se můžete například na velký plakát vicemistrovského kádru HC Energie ve formátu A3!
6.9.Energie v TVPořad České televize Před hokejovou extraligou zaměřený na Energii Karlovy Vary sledujte dnes od 16:10 a 23:40 na programu ČT4 Sport. Program dalších vystoupení Energie před televizními kamerami si prohlédněte ve zvláštní rubrice.
5.9.PředprodejPředprodej vstupenek na domácí extraligová utkání HC Energie budou po celou sezonu probíhat v Hockey Shopu na zimním stadionu. Otevřeno ve všední dny od 15:00 do 18:00.
5.9.DVD zdarma!Také letos můžete dostat ZDARMA DVD mapující uplynulou sezónu v O2 extralize. Stačí přijít mezi prvními 2200 fanoušky na první domácí utkání. Booklet DVD.
2.9.Frk v repre Mladý karlovarský talent Martin Frk se zúčastnil s českou reprezentací do 16 let mezinárodního turnaje v Maďarsku a jednou brankou se podílel na vítězství nad Slovenskem. U výběru působil také karlovarský lékař MUDr. Jaroslav Budín.