Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.9.František Skladaný postoupil do 8. kola Zlaté helmy, tentokrát však z druhého místa za plzeňským Vampolou. Opět jej můžete podpořit na adrese zlatahelma.hokej.cz.
27.9.V sekci Ptejte se můžete nově klást své dotazy režii multimediální kostky.
26.9.František Skladaný má stále naději na zisk první letošní Zlaté helmy. Probojoval se již do sedmého kola soutěže. Hlasovat o nejpovedenější hokejové akci můžete na adrese zlatahelma.hokej.cz.
22.9.V galerii si můžete prohlédnou několik snímků z nedělního vítězství mladších dorostenců nad Letňany.
19.9.František Skladaný se probojoval již do čtvrtého kola Zlaté helmy za svou gólovou akci na Kladně. Hlasy mu můžete stále posílat zde.
19.9.V galerii si můžete prohlédnout několik snímků z pátečního utkání staršího dorostu se Slavií. Doplnili jsme i fotografie ze zápasu áčka ve Zlíně.
15.9.Obal na zlaté DVDPřebal na DVD "Plechovka přetavená na zlato aneb 12 (k)roků za titulem" můžete stahovat zde. DVD můžete zakoupit spolu s novou Ročenkou ve Fanshopu HC Energie přímo v KV Areně.
14.9.Velký rozhovor s karlovarskou sportovní legendou Václavem Šináglem naleznete na serveru hokej.cz.
13.9.V sekci Vstupenky jsme pro Vás k nahlédnutí připravili návštěvní řád KV Areny.
12.9.František Skladaný byl za svou parádní branku na Kladně nominován do soutěže o Zlatou helmu.
11.9.Vladimír Růžička dnes zveřejnil širší nominaci na únorové ZOH ve Vancouveru. Mezi šedesátku hokejistů se vešli i karlovarští Ondřej Němec a Lukáš Mensator.
10.9.Do prodeje byly uvolněny další vstupenky na páteční utkání se Slavií. Zakoupíte je na serveru Ticketportal.cz. Nevyzvednuté vstupenky budou do prodeje uvolněny 2 hodiny před utkáním a budou k dispozici na pokladnách KV Areny.
8.9.Mensator onlineDnes od 20:30 proběhne na serveru tn.cz online rozhovor s Lukášem Mensatorem.
7.9.Starší dorostStarší dorostenci neuspěli ani v druhém víkendovém utkání na ledě soupeře a v Litvínově prohráli 1:5.
7.9.Dresy 2009/10V sekci Informace o klubu si prohlédněte náhled dresů pro novou extraligovou sezonu. Oproti loňským se liší jen v maličkostech.
6.9.Lukešová v nominaciBrankářka HC Energie Martina Lukešová byla nominována do přípravného kempu ženské hokejové reprezentace, jehož součástí jsou i dvě utkání se Švýcarskem. Kompletní nominaci trenéra Manharta si prohlédněte na serveru zenskyhokej.cz.
5.9.Utkání legend9.9. se v plzeňské ČEZ Aréně uskuteční utkání legend Česká republika vs. Washington Capitals. Podrobnosti zde.
5.9.Utkání s Rusy vyprodánoNedělní utkání ČR - Rusko, které se v Karlových Varech hraje v neděli v rámci EHT, je vyprodáno. K dispozici je ještě několik posledních vstupenek na sobotní večerní zápas se Švédy.
5.9.Čeští hokejisté zvládli i druhý zápas na Českých hokejových hrách. V Karlových Varech přehráli Švédy 5:2 a na výhře se podíleli i energetici. Petr Kumstát si připsal dva kanadské body (1+1) a Ondřej Němec byl vyhlášen hvězdou zápasu. Fotografie z utkání naleznete ve fotogalerii.
4.9.Fotografie ze čtvrtečního reprezentačního duelu ČR - Finsko naleznete ve fotogalerii.
4.9.Hosté v sektoru 104Oproti původní informaci bude kotel hostí umístěn při všech uktáních v KV Areně v sektoru 104.
3.9.Češi na úvod Českých hokejových her v KV Areně porazili Finy 2:0 a Lukáš Mensator vychytal svou první reprezentační nulu. Více o zápase naleznete na našem partnerském webu www.eht.cz.
1.9.Karlovarská redakceVelkým triumfem skončil 7. ročník ankety Zlatý Gregor o nejlepší redakce a redaktory pro web hokejkv.cz. Redakce webu byla v konkurenci více než 40 soupeřů vyhlášena nejlepší redakcí roku, zároveň se Michal Slavík stal v konkurenci 250 redaktorů absolutním vítězem v hlavní kategorii o nejlepšího redaktora, stal se navíc také šéfredaktorem roku.
1.9.Děkujeme všem, kteří odpověděli na náš pondělní inzerát týkající se brigády při výměně voucherů za permanentní vstupenky. Z velkého množství odpovědí jsme vybrali dva uchazeče. Pokud jsme zrovna Vás neoslovili, věříme, že nám i nadále zachováte přízeň. Velice děkujeme za Vaši ochotu! Vaše HC Energie.
1.9.Pozor! Nedělní (6. září) trénink přípravky začíná až 9:00. Z důvodu konání turnaje Euro Hockey Tour není při tomto tréninku výjimečně umožněno parkování pod malou arenou. Využijte prosím ostatní parkovací plochy. Děkujeme za pochopení.