Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.9.Všechny holky a dámy (ale samozřejmě i pánové) se vztahem k lednímu hokeji jsou zvány k návštěvě tréninku (pátek od 20:00) a ostrému extraligovému zápasu (sobota od 19:00) do tréninkové haly KV Areny. Během obou termínů budete moci v rámci akce Den ženského hokeje IIHF nahlédnout pod pokličku nejrychlejší kolektivní hry v dámském podání. Karlovarské hokejistky se těší na Vaši návštěvu! Více o akci na www.hokej.cz.
30.9.Mladší dorost 5. koloMladší dorostenci doma podlehli Ústí nad Labem až po samostatných nájezdech. Více o utkání.
29.9.Pozvánka na 1. tréninkPrvní trénink regionálního výběrového družstva roč. 1999 a ml. se uskuteční 3.10. Pozvánka a nominace zde.
26.9.Mladší dorost 4. koloVítězná série mladších dorostenců skončila v Litvínově, kde energetici prohráli 2:3. Více o utkání.
20.9.Kalendář 2012V novém stolním kalendáři Český hokej na rok 2012 naleznete mimo jiné také fotografii Lukáše Pecha a Martina Frka v reprezentačním dresu. Kalendář je v prodeji na Marken.cz.
20.9.Fan Club pořádá autobusový výjezd na 4. kolo do Kladna. Předběžná cena výjezdu 140,- (člen), 190,- (nečlen). Podmínka vypravení autobusu je 40 přihlášených zájemců. Přihlášky na: www.kfce.cz.
20.9.Nové portrétyV hráčských kartách A-mužstva naleznete nové profilové fotografie energetiků. Pohromadě si je můžete prohlédnout na klubové stránce na Facebooku.
19.9.Mladší dorostMladší dorostenci v nedělním tvrdém utkání přehráli pražskou Slavii 3:2, vítěznou branku vstřelil Petr Binias. Více o zápase.
16.9.TV utkáníDo rozpisu zápasů jsme vyznačili, která utkání Energie budete v září a říjnu moci zhlédnout na televizních obrazovkách.
14.9.Pravidelné tréninky "KV-99 a ml." budou z důvodu volejbalového ME a trenérského semináře ČSLH (26.9.) zahájeny až v pondělí 03.10. 2011 ! Pozvánka pro nominované bude na hokejkv.cz zveřejněna v týdnu před zahájením.
13.9.Autogramiáda páťákůDo fotogalerie jsme přidali fotky z autogramiády loňských zlatých a stříbrných páťáků. Proběhla 3.9. v rámci akce Barevný den - den pro děti, kterou uspořádal Karlovarský kraj.
10.9.Změna 29. kolaHokejové kluby Karlových Varů a Pardubic se dohodly na změně termínu zápasu 29. kola. Zápas KVA-PCE bude místo 6.12. sehrán ve středu 7.12. od 18:00. Aktuální rozpis zápasů.
10.9.Rozloučení s hokejistyV neděli odpoledne proběhne v Praze na Staroměstském náměstí pietní akt za zesnulé české reprezentanty. Více informací a časový rozvrh události přináší server Hokej.cz.
2.9.Úspěšný redaktorRedaktor hokejkv.cz Jan Salajka skončil na 5. místě v tradiční anketě o Zlatého Gregora mezi redaktory v konkurenci téměř 50 hokejových oficiálních webů tří nejvyšších soutěží v kategorii Objev roku. Hlavní kategorii již 8. ročníku ankety ovládla redakce hc-olomouc.cz a nejlepším redaktorem pak byla vybrána Jitka Čechová z bkboleslav.cz. Všem oceněným gratulujeme!