Mládež: Parádní start pro žáky, junioři úspěšní napůl

Většina mládežnických týmů má za sebou první zápas. Junioři minulý týden porazili Slavii 3:2. Domácí zápas proti Litvínovu, který rozhodlo třicet nájezdů nezvládli. Dorostenci se zatím z výhry neradovali ani jednou. Žákovské týmy mají každý po jedné výhře, páťákům se podařilo rozdrtit Sokolov 16:4.

2. kolo - 16.9.2018
HC Cheb - HC Energie Karlovy Vary “B” 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 32. Neubert (Kožík, Řezníček).

Liga starších žáků 8. tříd

1. kolo – 15.9.2018
HC Energie Karlovy Vary - HC Piráti Chomutov 2:0

Ohlasy po zápase - Bohumír Sapoušek (K. Vary): Výborné utkání hrané v rychlém tempu ve kterém jsme se ujali vedení 1:0. Kluci podali bojovný výkon podložený bruslařskou aktivitou po celé utkání. Soupeře jsme předčili týmovým výkonem, podpořeným bezchybným brankářem. Rozhodující byla také lepší fyzická kondice ve třetí třetině a plnění taktických pokynů.

Liga mladších žáků 6. tříd

HC Energie Karlovy Vary - HC Piráti Chomutov 8:6

Ohlasy po zápase - Bohumír Sapoušek (K. Vary): Díky dobrému pohybu a střelecké úspěšnosti jsme soupeře drželi pod tlakem. V závěru menší ztráta koncentrace a soupeř zkorigoval výsledek na konečných 8:6.

Liga mladších žáků 5. tříd

1. kolo - 16.9.2018
HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov 16:4

Ohlasy po zápase - Zuzana Radostová (K. Vary): Vstup do zápasu a celkově první dvě třetiny byly od kluků výborné. Góly padaly po hezkých kombinacích. Bohužel po delší přestávce mezi druhou a třetí třetinou se vše vytratilo a třetí třetina byla z naší strany horší. Sokolov bojoval celý zápas bez ohledu na výsledek a ve třetí třetině nad námi měli převahu.