Výborný vstup žáčků do nového roku

K a r l o v y  V a r y - Zatímco soutěže juniorů a dorostu měly na přelomu roku reprezentační přestávku, ostatní mládež rozhodně nezahálela. Vyšší třídy úspěšně poměřily síly s mladými nadějemi Kralup nad Vltavou, program našich nejmladších zpestřil vedle mistrovských střetnutí i několik turnajových klání. Pouze 4. a 5. třída do bojů nezasáhla, jejich děčínské soupeře totiž skolila chřipka.

Extraliga juniorů a dorostu

Soutěže juniorů a dorostu se rozeběhnou až tento týden.
Přehled domácích zápasů:
Junioři: HC Energie - HC Vítkovice 18:15 - 8.1.2004 ČT
Dorost: HC Energie - HC Vsetín 17:30 - 10.1.2004 SO

Liga starších žáků - 9. třída

HC Energie Karlovy Vary – HC Kralupy n. Vltavou 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
Branky: Záhora 2, Klcso, Vondryska, T. Rohan. Asistence: Vondryska, Rohan T.

Soupeř nasadil do utkání dvanáct prvoligových dorostenců, Karlovarští si tak v úvodní části museli zvykat na tvrdší způsob hry. Od druhé třetiny ale byli lepším mužstvem, kterému se dařilo i v koncovce. Bohužel velmi dobrý výkon domácího brankáře jeho spoluhráči nepodpořili v konci utkání, kdy zbytečnou nepozorností v posledních dvou minutách dovolili soupeři dvakrát skórovat.

Liga starších žáků - 8. třída

HC Energie Karlovy Vary – HC Kralupy n. Vltavou 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Branky: Čaniga 2, Zíka. Asistence: Zíka, Čižniar, Jakubal.

Domácí byli po celé utkání jasně lepším mužstvem. K většímu vítězství zabránila špatné efektivita v zakončení útočních akcí. Potěšitelným zjištěním bylo, že o výsledku rozhodli jiní hráči než jen první úderná pětka.

Krajská liga mladších žáků – 7. třída

HC Kralupy n. Vltavou – HC Energie Karlovy Vary 1:6 (0:0, 1:4, 0:2)
Branky: Chodounský 2, Vachovec 2, Šaling, Holba. Asistence: Frank 2, Schopf, Šik, Balšán, Šaling, Chodounský, Král, Kratochvíl.

Karlovarští sedmáci bojovali s patřičným nasazením i odpovědností od začátku až do samého konce utkání. Další dva cenné body do tabulky jsou zcela zasloužené.

Krajská liga mladších žáků – 6. třída

HC Kralupy n. Vltavou – HC Energie Karlovy Vary 1:13 (0:5, 1:3, 0:5)
Branky: Baar 4, Frk 3, Tretjakov 2, Fejtl, Funk, Červinka, Frýbert. Asistence: Kverka 3, Baar, Tretjakov, Vaněk, Nimrichter, Vedral, Fišar, Fejtl.

Jednoznačné vítězství hostů, kteří ve svém prvním střetnutí nového roku hráli s chutí a od počátku jeho průběhu dobrým pohybem a přesným zakončením soupeře jasně přehráli.

Z důvodu nemoci děčínských hráčů byly zápasy severočeského regionu 4. a 5. třídy odloženy.

Soutěž přípravek – 3. třída

HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Most 3:8
Branky: Krejsa 2, Hanák.

Turnaj v Litoměřicích – 29. prosince 2003 HC Energie Karlovy Vary – HC Chemopetrol Litvínov 8:7
HC Energie Karlovy Vary – HC Mladá Boleslav 8:6
HC Energie Karlovy Vary – HC Slavia Praha 11:2