Junioři neuspěli, rozhodne se ve Vsetíně

K a r l o v y V a r y - HC Energie Karlovy Vary - HC Vsetínská hokejová 1:3 (1:0, 0:1, 0:2). Stav série 1:1. Karlovarští začali dobře, když se ujali vedení, avšak ve třetí třetině hosté ze Vsetína vývoj otočili na konečných 1:3. Jedinou branku Energie zaznamenal v jedenácté minutě první třetiny Tomáš Chyba. Rozhodující utkání čtvrtfinálové série se tak sehraje ve středu 16. 3. na vsetínském ledě.
Extraliga juniorů, ČF2, po 14.3.2005, Zimní stadion Karlovy Vary
Vsetín
1:3
1:0, 0:1, 0:2
Branky: 11. Chyba (Kocek, Tomaška) - 26. Květoň (Ondřej a Radim Hruškovi), 49. Radim Hruška (Květoň, Ondřej Hruška), 49. Dalecký (Navrátil, Havira). Rozhodčí: Jebavý - Charvát, Pešek. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. Diváci: 250. Průběh utkání: 1:0, 1:3.
Karlovy Vary: Jirkův - Mašek, Kocek, Štourač, Kloz, Tomaška, Karpíšek - Bušta, Kuběna, Bauer Jan, Hamerle, Gasparik, Bauer Jakub, Kalousek, Zaťovič, Sedláček, Chyba
Vsetín: Štefl - Hrabal, Pelikán, Dalecký, Pavelec, Zeman, Nedbálek - Havira, Hruška Petr, Květoň, Navrátil, Kovář, Hruška Radim, Hruška Ondřej, Dědek, Badiura