Junioři musí doma zachraňovat pokračování v soutěži

Junioři: HC Oceláři Třinec - HC Energie 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
T ř i n e c - Úvodní utkání čtvrtfinále juniorské extrligy karlovarským mladíkům příliš nevyšlo. Přestože se jim těsně před koncem první dvacetiminutovky podařilo zásluhou letošního premiérového gólu Zbyška Satory vyrovnat, druhá třetina patřila pouze střelcům Ocelářů. Domácí tým se v rozmezí šesti minut trefil hned třikrát a rozhodl tak o zisku prvního zápasu. Odveta je na programu ve čtvrtek v Karlových Varech. Mladé energetiky můžete povzbudit i vy, utkání začíná v 18:15. Pokud dáte přednost jinému programu, bude pro vás na tomto webu připraven online přenos.
Extraliga juniorů, ČF1, út 7.3.2006, Zimní stadion Třinec
Oceláři Třinec
4:1
1:1, 3:0, 0:0
Branky a nahrávky: 18. Florián, 23. Dvorčák (Petrek), 26. Petrek (Škatula), 29. Zeliska - 20. Satora.
Oceláři Třinec: Daneček - Jurdič, Rangl, Kundrátek, Hoďa, Vydra, Hegegy, Bartoň, Matejka - Florián, Polák, Dvorčák, Haas, Tošenovjan, Capcara, Petrek, Hampl, Zeliska, Grofek, Maruna
Karlovy Vary: Jakubal - Brňák, Satora, Mašek, Boguský, Karpíšek, Schmidt, Zmeškal, Tollinger - Bušta, Hamerle, Kuběna, Bauer, Smolík, Sláma, Gasparik, Sedláček, Zaťovič, Budinský, Zucker, Šnajdr.