Dračice čekají na první výhru

K l a d n o - Po neúspěšném západočeském derby zajížděly v druhém kole extraligy žen karlovarské hokejistky na led Kladna. Ani tentokrát si však dračice první body nepřipsaly, přestože předvedly bojovný výkon. Porážku 2:0 nedokázala odvrátit ani výborná brankářka Lukešová.
Extraliga žen, 2. kolo, so 9.9.2006
Kladno
2:0
1:0, 1:0, 0:0
Branky a nahrávky: 11 Holušová , 40 Nováková (Pellarová). Vyloučení: 6 : 4 navíc Melicheríková (KLA) OT. Bez využití. Střely na branku: 32:15. Průběh utkání: .
Kladno: Hůlková - Melicheríková, Lužová, Holušová, Fialová, Knotková, Vojáková, Honická, Pellarová, Soukupová, Bartošová, Nováková, Velcová, Kostelecká, Nedbalová, Garážiová
Karlovy Vary: Lukešová - Fričová Jana, Wadowská, Kotrbáčková Ivana, Kotrbáčková Soňa - Fričová Věra, Bauerová, Hajdová, Husáková, Pöpperlová, Radostová Zuzana

Karlovarská děvčata zajížděla ve druhém kole na led favorizovaného Kladna s odhodláním nedat svou kůži zdarma. Kladno ukázalo svou sílu hlavně ve druhé třetině, ve které tlačilo Karlovarské, ale brankářka Lukešová čarovala a stálo při její brance i štěstí. Ve třetí třetině si domácí vyzkoušely i mladší hráčky, ale dračicím se vsítit branku nepodařilo ani při závěrečné power play 6 na 4, když při vyloučení kladenské hráčky odvolaly svou brankářku.

Hodnocení trenérů K. Varů: Po dobrém výkonu v zápase s Plzní jsme i na Kladně předvedli bojovný výkon. Porážka 2:0 vyjadřuje celkovou větší herní vyspělost domácích hráček. Výborně nás podržela gólmanka, všechny ostatní hráčky si pochvalu rovněž zaslouží.