Kolin Cup: I bez elitní formace další vítězství

Kolin Cup: HC Lugano - HC Energie 3:4pp (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1)
Pouhou polovinu dne regenerace si mohli energetici dopřát po včerejším vstupu do turnaje a již je v rámci Kolin Cupu čekalo jejich druhé vystoupení. Únava byla na jejich hře patrná v prvních dvou třetinách, pak však zápas dovedli do prodloužení, které vítěznou brankou rozhodl opět Rastislav Dej (na snímku). O další branky se podělili Miroslav Duben, Jakub Grof a Milan Procházka. Pokud zítra od 13:00 přehrají německý Mannheim, přípíší si energetici celkové prvenství na turnaji. V článku přinášíme zhodnocení zápasu karlovarskými trenéry přímo ze Švýcarska.
Příprava na sezonu, přát., so 23.8.2008
HC Lugano
3:4p
0:1, 2:0, 1:2 - 0:1
Branky a nahrávky Energie: Duben (Kristek), Grof (Pech), Procházka (Pech), Dej (Řezníček).

Komentář Mikuláše Antonika, asistenta trenéra HC Energie: Lugano dnes předvedlo hodně podobný hokej jako včera Zug. První dvě třetiny však nebyly podle našich představ. Včera jsme hráli hodně pozdě večer a nějak jsme se nemohli rozhýbat. Hodně jsme faulovali a soupeř nás dostával pod tlak. V závěrečné třetině jsme však hru srovnali, začali jsme hrát disciplinovaně a náš výkon šel hned nahoru. Řekl bych, že ve 3. třetině a v prodloužení jsme už hře dominovali a zaslouženě jsme si připsali vítězství. To je o to cennější, že dnes odpočívala naše první formace. Zítra proti Mannheimu se pokusíme urvat vítězství v turnaji, víme, že jsme blízko.