Týdenní souhrn mládeže: Žáčci úspěšní ze 100 %

Dnešní souhrn mládeže se kvůli reprezentační přestávce juniorů a dorostenců bude týkat pouze žáčků. Ti se ovšem zahanbit nenechali a všechny své zápasy přesvědčivě vyhráli. Šesté až deváté třídy se utkali s HC Děčín, kterému nasázeli celkem neuvěřitelných 54 branek. Čtvrťáci a páťáci se pro změnu střetli s HC Klatovy, který nebyl rovněž pro Karlovarské důstojným soupeřem a i jeho přehrávali ve všech činnostech. Podrobnosti se dočtete dále v článku.

Žákovská liga starších žáků – 9. třída

HC Děčín - HC Energie K. Vary 1:14 (0:5, 0:5, 1:4)

Branky: Svoboda 3, Zikmund 2, Brodský 2, Šaling, Vrána, Csamango, Jirušek, Grundler, Čoudek, Flegl
Asistence: Doskočil 3, Červenka 2, Zikmund, Šaling, Csamango, Bečka, Čápek
V utkání se střetly týmy s diametrálně odlišnou herní kvalitou. Poměr sil na ledě tomu celých 60 minut odpovídal. V závěrečné třetině trenéři improvizovali, kdy si mohli obránci vyzkoušet posty útočníků a naopak.

Žákovská liga starších žáků – 8. třída

HC Děčín - HC Energie K. Vary 2:17 (0:3, 0:7, 2:7)

Branky:Řezníček 6, Krejsa 3, Opatrný 2, Fencl 2, Černý, Kalčík, Petrov, Ziegler
Asistence:Černý 4, Petrov 4, Opatrný 3, Krejsa 2, Priškim, Ziegler, Fencl, Pokorný
I v tomto v utkání potvrdili karlovarští čelní postavení v tabulce a soupeře ve všech činnostech jednoznačně převyšovali. Střetnutí se stalo "tréninkem efektivity v koncovce", která je jinak velkou bolestí karlovarských hráčů.

Žákovská liga mladších žáků – 7. třída

HC Energie K.Vary - HC Děčín 16:1 (3:0 3:1 10:0)

Branky:4 Mikeš,3 Rubeš,3 Křehký,2 Binias,Obodzynskyy,Vodička,Bečka,Parshakov
Asistence:3 Kovářík,3 Bečka,2 Rubeš,2 Binias,2 Hubáček,Bláha,Červenka,Sus,Obodzynskyy,Mikeš
Hosté nebyli domácím konkurentem. Ti sice po druhé třetině vedli vysoko, ale teprve ve třetí třetině pořádně zabrali a ukázali, jak má vypadat koncovka. Konečný poměr střel 77:11 nakonec hovoří zcela o tom, jak vypadal obraz hry.

Žákovská liga mladších žáků – 6. třída

HC Energie K. Vary – HC Děčín 7:6 (3:2, 3:0, 1:4)

Branky:Hauzr, Prachař, Vildumetz, Šesták, Salajka, Trapl 2
Asistence:Trapl, Hauzr 2, Šesták, Kabyl, Smolka
Karlovarští předvedli v zápase dvě tváře. Po suverénním výkonu v 1. polovině utkání, kdy byli jasně lepší a hosty přesvědčivě přehrávali. Po polovině druhé třetiny polevili pod dojmem bezpečného náskoku a nakonec byli vděční za těsné vítězství.

Západočeský přebor elévů – 5. třída

HC Energie K. Vary - HC Klatovy 15:2 (4:1, 4:1, 7:0)

Branky:Trapl 4, Vildumetz a Trofimov 3, Kunc, Chládek, Bečka, Pajk, Chodounský
Asistence:Pajk 3, Chládek a Vildumetz 2, Hanák, Chodounský, Kubálek a Bečka
Stálý tlak, který vyvrcholil ve 3.třetině, stanovil vysoké vítězství s chutí hrajících domácích hráčů.