Petr Kumstát: Dali jsme na 4:1 a Pardubice to položilo

Energetici se dnes po dlouhé době předvedli v těch nejlepších barvách. Na začátku utkání bylo ale ještě vše otevřené. Nebýt Mensatora v brance, souboj mohl nabrat jiný směr. Ovšem energetici pojali soupeřovu bránu jako cedník, kterým musí projít co nejvíce střel a to jim vyšlo. A jak to viděla jedna z karlovarských věží - Petr Kumstát je možné se dočíst v rozhovoru.
Jak byste zhodnotil dnešní zápas?
Výsledek té hře moc neodpovídal, zejména v první třetině, kde to všechno mohlo dopadnout jinak. Pardubice byly aktivní, pořád stály před bránou. Na začátku druhé třetiny soupeř vyrovnal, ale nám se povedla využít přesilovka a přišly další góly.

To utkání vypadalo potom už docela jednoznačně, ale přesto, byly tam chvíle, kdy jste se někdy nepříjemně zapotili?
Hlavně asi v přesilovkách soupeře, protože tam byly Pardubice hodně silné, bylo tam mnoho ošemetných situací

Je to už poněkolikátě, co jste nad Pardubicemi vyhráli tak vysko. je to tím, že na ně prostě umíte nebo je to náhoda?
Myslím si, že to ne. Zvýšili jsme na 3:1, potom na 4:1 a Pardubice se trochu merozdýchaly