Páťáci využili přestávku a zahráli si se Spartou

Protože se tento víkend nehrála kvůli Mistrovství krajů ročníků 1996 žádná žákovská utkání, sehráli mladí energetici přátelské utkání se špičkovým týmem 5. třídy Spartou Praha. Sparťané, stejně jako naděje Energie, vedou svou skupinu žákovské ligy pátých tříd. Byl proto k vidění špičkový žákovský hokej s naprosto vyrovnaným průběhem, jakých je bohužel v žákovské lize pomálu. Sehrála se nakonec dvě utkání v kratších časech 3x15minut s přestávkou na oběd. Obě utkání pro sebe nakonec v nádherném a férově vedeném utkání pro sebe rozhodli páťáci našeho klubu pod vedením trenéra Zdeňka Nováka (na menším snímku)! Fotografie pořízené klubovou legendou panem Zdeňkem Nádvorníkem si můžete prohlédnout ve fotogalerii. O atmosféře sobotního utkání vypovídá společné fotka obou týmu po skončení zápasu!