Karlovarské hokejistky nestačily na tým Roudnice

Ženy: HC Roudnice n. L. - HC Energie 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Energetičky nenavázaly na svůj první zápas, ve kterém rozdrtily pražskou Kobru, a prohrály s Roudnicí nad Labem. Ve vyrovnaném utkání rozhodla střelecká nemohoucnost karlovarských hráček. Šance Energie dlouho držela gólmanka Martina Lukešová (na snímku). Domácí tým ale své vedení nepustil, a karlovarské hráčky se tak vracejí domů s prázdnou.
Liga žen 2011/2012 - skupina B, 2. kolo, so 10.9.2011
Roudnice
2:1
1:0, 1:1, 0:0
Branky a nahrávky: 6. Černá (Kobyláková, Beránková), 30. Kobyláková (Černá, Bartošová)- 34. Fričová J. (Fričová V. Pöpperlová) Vyloučení: 1:5 Střely na branku: 44:26 Průběh utkání: 2:0, 2:1
Karlovy Vary: Lukešová - Bauerová,Zajacová,Mokrošová,Šebíková - Fričová J., Pöpperlová,Fričová V., Zrnová, Orlichvá, Kuklová, Matoušková, Kolitschová

Jaroslav Kliment a Křešimír Schildhabel (trenéři HC Energie): Zápas jsme začali velmi špatně. Byli jsme všude pozdě a puky jsme odevzdávali hráčkám Roudnice. Mohli jsme být rádi, že to po první části bylo jen 1:0. Ve druhé třetině jsme se trochu zvedli, stále to ale nebylo ono. A po naší chybě jsme pak dostali druhou branku. Do konce druhé části se nám ale povedlo předvést pěknou kombinaci a snížit. Ve třetí třetině jsme chtěli zápas zlomit a na konci jsme zkusili i hru bez brankáře. Jana Fričová měla na hokejce vyrovnání, bohužel gól nedala. Musíme na zápas rychle zapomenout. Věříme, že příští zápas v Liberci dokážeme vyhrát.