Hokejistky v divoké přestřelce těsně podlehly Berounu

Ženy: HC Berounské Lvice - HC Energie Karlovy Vary 8:6 (3:2, 5:1, 0:3)
Energetičky doplatily v zápase s Berounem na nedisciplinovanost, dostaly v oslabení čtyři branky a prohrály 6:8. Přestože ve třetí třetině mocně dotahovaly, vyrovnat se jim už nepodařilo. Dvěma góly a třemi nahrávkami se blýskla Jana Pöpperlová (na snímku).
Liga žen 2011/2012 - skupina B, N5, ne 29.1.2012
Beroun
8:6
3:2, 5:1, 0:3
Branky a nahrávky: 8. Solničková Kateřina (Kadeřábková Aneta, Topolská Tereza), 17. Solničková Kateřina (Kadeřábková Aneta), 20. Kadeřábková Aneta (Janoušková Barbora), 25. Solničková Kateřina (Topolská Tereza), 25. Kadeřábková Aneta (Topolská Tereza), 32. Váchová Šárka, 36. Kadeřábková Aneta (Součková Lucie), 37. Součková Lucie (Kadeřábková Aneta, Vaňková Martina) - 16. Rohanová Petra (Pöpperlová Jana), 18. Mokrošová Dominika, 34. Pöpperlová Jana, 48. Pöpperlová Jana (Schildhabelová Eva), 55. Rohanová Petra (Pöpperlová Jana), 56. Rohanová Petra (Pöpperlová Jana). Vyloučení: 8:11. Využití: 4:2. V oslabení:0:1. Diváci: 12. Střely na branku: 30:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 6:2, 6:3, 8:3, 8:6.
Beroun: Kutnerová (47. Seidlová) - Janoušková, Kadeřábková, Kautská, Kůrková, Solničková, Součková, Spurná, Topolská, Váchová, Vaníčková, Vaňková
Karlovy Vary: Sýkorová - Schildhabelová, Zajacová, Wadowská, Slavíková, Fričová, Pöpperlová, Rohanová, Mokrošová, Orlichová, Bratršovská H. Bratršovská A.

Jaroslav Kliment a Křešimír Schildhabel (trenéři HC Energie):
Zápas rozhodla druhá třetina, ve které jsme měli hodně vyloučených. Skoro celou třetinu jsme hráli ve čtyřech. Beroun dal pět gólů a my jen jeden. V poslední části hry jsme bojovali, ale vyrovnat se nám nepodařilo. V posledních pěti minutách jsme zkoušeli hru bez gólmana. Dali jsme gól, další jsme už ale nepřidali. Hráčky musíme pochválit za bojovnost. Myslíme, že už bychom si zasloužili nějaký bodík do tabulky. Ale těší nás, že kromě jednoho, jsou naše zápasy výsledkově vyrovnané. V minulém roce to tak nebylo. Čeká nás ale těžká práce, je před námi ještě sedm zápasů.