Mládež vítězně na všech frontách

Uplynulý týden se opět nesl i ve znamení utkání mládežnických kategorií karlovarského klubu a nutno podotknout, že si mladí hráči Energie vedli znamenitě. Dvě výhry si na své konto připsal mladší dorost, vítězně si vedly i žákovské kategorie. Více informací o jejich vystoupeních naleznete v článku.

Výsledky mládeže v týdnu 6. – 12. října

Extraliga mladšího dorostu

9. kolo – 9. října

HC Slavia Praha – HC Energie K. Vary 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
Branky: Prošek 2, Bernáth
Asistence: Slabý 2, Černý
Utkání bylo dlouho vyrovnané a brankáři kralovali dvě třetiny. Brankový účet otevřeli hosté, ale za půl minuty domácí srovnali. Vítěznou trefu Energie zařídila dvojice Prošek – Slabý a výhru pečetil v oslabení střelou do prázdné branky Slavie Bernáth.

10. kolo – 12. října

PZ Kladno – HC Energie K. Vary 4:6 (2:0, 1:2, 1:4)
Branky: Slabý 4, Prošek, Ptáček
Asistence: Prošek 4, Šedivý 2, Ptáček, Halberštát, Klejna
Hostům utekl začátek zápasu, ale od druhé třetiny se hra otočila atřetí třetina byla v režii útočníka Energie Martina Slabého. Nejprve v 55. minutě vyrovnal a v 57. a v 60. minutě rozhodl o výhře Energie.

Žákovská liga ročníku 2001

8. kolo – 11. října

HC Energie K. Vary - PZ Kladno 5:1 (2:0.1:1.2:0)
Brankz: Korčmaroš, Křemen 2, Rozhon, Uxa
Asistence: Zdenek, Poizl, Křemen, Rozhon
Utkání se odehrávalo ve velice vysokém tempu z obou stran. Pochvalukarlovarští zaslouží především za týmový výkon a brankář Horák, který v důležitých momentech tým podržel.

Žákovská liga ročníků 2001/2002

7. kolo – 12. října

HC Piráti Chomutov (r.02) - HC Energie K.Vary (r.02) 6:8 (2:2, 1:3, 3:3)
Branky: Černý 2, Motl, Matoušek, Remeš, Pohanka, Bílek, Stangar
Asistence: Černý 2, Ševčík 2, Mareček, Matoušek, Pohanka, Bílek, Vondráček Robin
Hosté byli od druhé poloviny první třetiny opticky lepším týmem. Chomutovští však nabízené šance dokázali daleko efektivněji zúročit, nicméně postupně ztráceli s hosty krok a deset minut před koncem prohrávali již rozdílem pěti branek. V závěru však karlovarští svého soupeře podcenili, což se jim vymstilo. Chomutov se v rozmezí sedmi minut třemi vstřelenými brankami dostal opět do hry a utkání zdramatizoval. Výhru však energetici pohlídali a i přes hrubě nekoncentrovaný výkon v posledních deseti minutách zaslouženě vyhráli.

Žákovská liga ročníku 2003

8. kolo – 11. září

HC Energie K. Vary - PZ Kladno 20:0 (6:0, 7:0, 7:0)
Branky: März 6, Fuksa 4, Krnáč 4, Vogel 3, Zolnaj 2, Galla
Asistence: Vogel 5, März 4, Zapf 3, Fuksa 2, Galla 2, Houdek 2, Skuhravý, Chvapil, Prošek
Tentokrát se v Karlových Varech utkali dva soupeři z opačných pater tabulky. Rozdíl ve všech činnostech byl přímo propastný, o čemž hovoří i počet střel 105 : 6 pro domácí tým.

Žákovská liga ročníků 2003/2004

HC Piráti Chomutov (r.04) - HC Energie K.Vary (r.04) 5:10 (2:5, 0:1, 3:4)
Branky: Rymon 4, Sapoušek 4, Sýkora , Vican
Asistence: Rymon 2, Kollár , Vican
Zápas proměnila ve svou exhibici především dvojice hráčů Energie Sapoušek - Rymon, která je stabilně součástí věkově starší kategorie 03. Zmínění hráči měli prsty ve všech gólech energetiků, kteří v šatně nakonec společně oslavili dvouciferné vítězství.

Minihokej ročník 2006

11. září

Levá strana

HC Stadion Cheb I. - HC Energie Karlovy Vary I. 0:46

Branky: Teuchert 9, Mikeš 9, Jelen 8, Poizl 5, David 4, Příplata 4, Terla 3, Voves 2, Harant 2