Čtvrté kolo Tip ligy opanoval Michal Žáček

Již čtyři kola má za sebou letošní Sv. Florián Tip liga a pokaždé se z vítězství v jednotlivém dějství radoval jiný borec a ani minulý týden nebyl výjimkou. Nejpřesnější odhad ze všech tipérů prokázal ostrovský Michal Žáček, který získal čtrnáct bodů. Kompletní výsledkovou listinu a nabídku pátého kola naleznete v našem článku, tak nezapomeňte tipovat a soutěžit o zajímavé ceny.

Ve čtvrtém kole Sv. Florian Tip ligy se nejvíce dařilo Michalu Žáčkovi z Ostrova, který získal čtrnáct bodů. Supertrefu tentokrát neuhodl nikdo. Pro další oceňovaná místa byla rozhodujícím faktorem. Druhý tak skončil Václav Mach a třetí Zdeněk Filka z Karlových Varů. Nejvíce hráče Tip ligy zaskočil výkon A týmu Energie, který dvakrát vyhrál.

Na čelo celkového pořadí se vyšvihla dvojice Gabriela Kolláriková a Jakub Bystroň, která ve čtyřech kolech shodně posbírala 41 bodů.

10. KLM KK: Stad. Cheb – Ostrov 15:5 1

Ve čtvrtém kole padlo celkem 80 branek a to je také správný tip Supertrefy. Počítají se pouze branky, které padly v základní hrací době.

Výherci 4 . kola

Výherci ve 4. až 6. kole si mohou vyzvednout ceny v lokálních redakcích Deníku od 6. ledna, tedy až po třetím kole.

1. místo - Voucher pro dvě osoby na grilované selátko Michal Žáček – Ostrov
2. místo - Dárkový balíček Vera Gurmet Václav Mach – Pernink
3. místo - Láhev Becherovky a plakát HC Energie Zdeněk Filka – Karlovy Vary
4. místo - Kartónek piva Karel IV. Tomáš Němec – Ostrov
5. místo - Náplň do ostřikovačů do auta od Auto Mudra Gabriela Kolláriková – Chodov
6. místo - Čajový set od společnosti Velta Tea Martina Wáclawová – Karlovy Vary
7. místo - Dvě vstupenky na utkání HC Energie Petr Wáclaw – Karlovy Vary
Kompletní výsledková listina

Bonusová soutěž Tip ligy

Také v letošním roce sportovní redakce regionálních Deníků zajistila partnera pro bonusovou soutěž hokejové Sv. Florián Tip ligy Supertrefa. Soutěžit se bude o pobyt na horách a nejlepší tipér Supertrefy si po 13 kolech může užít dovolenou.

Pravidla jsou jednoduchá. Stačí uhodnout správný počet branek v jednotlivých kolech a automaticky se hráč přihlásí do soutěže o pobyt na horách. Kdo bude mít nejvíce správných tipů po 13 kolech, vyhrává. Při rovnosti tipů rozhoduje lepší postavení v konečné tabulce Tip ligy.

1 správný tip: KV0005 Klasna, KV0013 Pichrtová, KV0019 Kotek, KV0025 Skačan, KV0027 Brom, KV0039 Helinská, KV0048 Hájková, KV0069 Pinc, KV0076 Matoušková, KV0077 Henkl, KV0088 Rozsnyaki.